Zaznacz stronę

KOŁA PRZEDMIOTOWE I ZAINTERESOWAŃ

Rok szkolny 2019/2020

 

Nauczyciel prowadzącyKlasyNazwa/Rodzaj koła/zajęćTermin (dzień tygodnia, godziny)Sala
Małgorzata Muchowska
Kl. 6Koło matematycznePoniedziałek - 7 lekcja
(g. 13.50)
22
Justyna Bieniek
Kl. 4,5Zajęcia wyrównawcze z matematykiWtorek - 8 lekcja
(g. 14.45)
22
Maria Staniszewska
Kl. 7,8Koło matematyczneŚroda – 1 lekcja23
Beata Wrzodak
Kl. 5Koło informatycznePoniedziałek – 7 lekcja
(g. 13.50)
20
Oliwia Starzyńska -Klamrowska
Kl. 5Zajęcia wyrównawcze z języka polskiegoCzwartek – 1 lekcja
(g. 8.00)
25
Beata Jaskuła-Tuchanowska
Kl. 4-6Koło teatralnePoniedziałek – 7 lekcja
(g. 13.50)
21
Małgorzata Sanchez Campo
Kl. 6,7Koło języka angielskiegoPiątek – 6 lekcja
(g. 12.55)
16
Małgorzata Sanchez Campo
Kl. 1Koło języka angielskiegoŚroda – 9 lekcja
(g. 15.40)
28
Małgorzata Sanchez Campo
Kl. 3Koło języka hiszpańskiegoPiątek - 6 lekcja
(g. 12.55)
17
Anna Nowacka
Kl. 5bE – twinning - koło języka angielskiegoWtorek – 7 lekcja
(g. 13.50)
26
Izabela Pilarska
Kl. 4-8Chór szkolnyŚroda – 9 lekcja
(g. 15.35)
21
Aleksandra Syldatk - SienkiewiczKl. 5-8Koło filmowePiątek – 8 lekcja
(g. 14.45)
23
Mateusz Syldatk
Kl. 5 Koło regionalneŚroda – 9 lekcja
(g. 15.40)
23
Mateusz Syldatk
Kl. 5-8 Szkolne Koło Debat i AutoprezentacjiPoniedziałek - 8 lekcja
(g. 14.45)
23
Beata Zajfert - Potrykus
Kl. 5aKoło ekologiczne – „Ekosystem Morza Bałtyckiego”Wtorek – 8 lekcja
(g. 14.45)
24
Anna Kasperek
Kl. 4-8Szkolne Koło CaritasPoniedziałek – 9 lekcja
(g. 15.40)
21
Małgorzata Węgrzyn
Kl. 8
dziewczęta
Szkolne Koło SportoweŚroda – 9 lekcja
(g. 15.40)
s. gim.
Małgorzata Węgrzyn
Kl. 7,8
chłopcy
Szkolne Koło SportoweCzwartek – 9 lekcja
(g. 15.40)
s. gim.
Hanna Aniszewska
Kl. 3Słowo i wyrazCzwartek – 6 lekcja
(g. 12.55)
17
Alicja Wajner-Riebandt
Kl. 3cKoło ortograficzneŚroda – 4 lekcja
(g. 10.45)
11
Barbara Wysaków-ChrybojedówKl. 2bKoło czytelnicze – „Czarowanie czytaniem”Wtorek – 6 lekcja
(g. 12.55)
12
Wanda Drzewiecka
Kl. 3bKoło regionalneWtorek – 5 lekcja
(g. 11.50)
14
Wanda Drzewiecka
Kl. 3bZajęcia wyrównawczeŚroda – 1 lekcja
(g. 8.00)
14
Aldona Szczurek
Kl. 3Koło komputerowe „Zakodowani”Czwartek - 6 lekcja
(g. 12.55)
20
Jolanta Szymczyk
Kl. 0-3Koło plastyczneŚroda - g. 13.00
Maria Staniszewskakl. 7Zajęcia wyrównawczeWtorek - 1 lekcja
(g. 8.00)