Zaznacz stronę

KOŁA ZAINTERESOWAŃ I ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Rok szkolny 2020/2021

 

Nazwa/rodzaj zajęćKlasyImię i nazwisko nauczyciela prowadzącegoTermin (dzień tygodnia, godziny)SalaUwagi
Koło języka angielskiego "eTwinning"klasa 6cAnna Nowackawtorek, 7 lekcja28
Koło języka angielskiego
klasy 7Nina Różańskaponiedziałek, 9 lekcja27
Koło ekologiczneklasy 6Beata Zajfert-Potrykusśroda, 1 lekcja11
Szkolne Koło CaritasKlasy 4-8Anna Kasperek, Małgorzata Sanchez Campow zależności od akcji
Koło regionalne
klasy 5-8Mateusz Syldatkponiedziałek, 8 lekcja23
Koło historyczneklasy 4-8Aleksandra Sienkiewicz-Syldatk, Mateusz Syldatkśroda, 8 lekcja
23
Koło matematyczneklasy 7-8Małgorzata Muchowskaśroda, 8 lekcja
27
Koło filmoweklasy 7Aleksandra Sienkiewicz-Syldatkczwartek, 9 lekcja23zajęcia czasowo zawieszone z powodu nieobecności nauczyciela
Koło rytmiczneklasa 1aJulia Kalczuk-Jeziorowskawtorek, 5 lekcja10
Zabawy ze słowemklasy 2Hanna Aniszewskaśroda, 2 lekcja17
Trening twórczego myśleniaklasy 1-3Alicja Rudomino-Łyżwa
Koło teatralneklasy 1-3Alicja Rudomino-Łyżwawtorek, 15-15:4515
Przygotowanie do Wielkiego Maratonu Czytelniczegoklasy 2-3Bogumiła Mieszczańskaczwartek, 6 lekcja
piątek, 5 lekcja
biblioteka szkolna
Koło finansoweklasy 1-3Julia Kalczuk-Jeziorowskapiątek, 5 lekcja10
Koło taneczneklasy 3 i 4Celestyna Uzarewiczponiedziałek, 7 lekcjamała sala gimnastyczna
Koło taneczneklasy 5-7Celestyna Uzarewiczśroda, 8 lekcjamała sala gimnastyczna
Papierowy zawrót głowyklasy 1-3Marlena Tomaszewskaczwartek, godz. 14-15świetlica
Koło regionalne "Szlakiem Kaszub"klasy 2-3Marzena Brzuziewskapiątek, godz. 14-15:30świetlicaco dwa tygodnie
Zajęcia matematyczne dla uzdolnionychklasa 4aBogumiła Mieszczańskapiątek, 5 lekcja13
Zajęcia matematyczne dla uzdolnionychklasa 6cBogumiła Mieszczańskaczwartek, 1 lekcjaczytelnia
Repetytorium z matematyki dla klas 8klasa 8a
klasa 8b
Maria Staniszewskaponiedziałek, 5 lekcja
środa, 1 lekcja
23
21
Repetytorium z języka angielskiego dla klas 8klasa 8a
klasa 8b
Anna Nowacka
Małgorzata Sanchez Campo
wtorek, 1 lekcja
czwartek, 1 lekcja
23
21
Zajęcia wyrównawcze z matematykiklasy 6Justyna Bieniekwtorek, 7 lekcja22
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy 4-6Barbara Grądzkawtorek, 1 lekcja11
Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowcówklasa 2aHanna Aniszewskaponiedziałek, 6 lekcja
czwartek, 5 lekcja
17
Koło matematyczne klasy 3Barbara Wysaków - Chrybojedówwtorek 13.50-14.3512
Koło kodowaniaklasa 1bAldona Szczurekponiedziałek, 8:15 - 8:5514
Kółko teatralneklasa 5a
klasa 8b
Beata Jaskuła-Tuchanowskawtorek, 5 lekcja
środa, 7 i 8 lekcja
25w ramach programu "Terapia przez teatr" sponsorowanego przez Radę Dzielnicy Śródmieście