Zaznacz stronę

#PracowniaDobra potrzebuje dobrych ludzi! [ZRZUTKA]

❤ Mamy mocne przekonanie tego, jak ważne jest budowanie relacji w edukacji. Jak istotne jest inspirowanie dzieci i młodzieży do dobrych rzeczy, wychowanie do empatii. Jak cenne jest ukazywanie tego, że dobro w nich jest. Wydobywanie tego, co wartościowe.
 
🔥 Mamy marzenie, żeby stworzyć przestrzeń w nowoczesnym stylu. Chcielibyśmy spędzać tam razem czas, ale i robić dobre rzeczy, dlatego też przestrzeń będzie nazywana #PracowniaDobra.
 
😍 Jako szkoła angażujemy się w pomoc osobom, której tej pomocy potrzebują. Podejmujemy liczne inicjatywy na rzecz środowiska szkolnego, lokalnego, ogólnopolskiego, czy międzynarodowego. Więcej w opisie zrzutki.
 
😊 Jak możesz pomóc?
 
➡️ wesprzeć nawet najmniejszą wpłatą,
➡️ udostępnić informację o zbiórce na swoich mediach społecznościowych.
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/jb9365
 
✅ Zbiórka trwa do 24 czerwca 2022, czyli kończy się w dzień zakończenia roku szkolnego