SZKOŁA OTWARTA

Zapraszamy do naszej szkoły na zajęcia w ramach programu „Szkoła Otwarta”. Jak co roku, oferujemy szeroką gamę zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ze szkoły oraz dzielnicy Śródmieście.
Wystarczy przyjść na wybrane zajęcia i zapisać się na listę, lub przesłać zgłoszenie na adres: sp21szkolaotwarta@gmail.com

Wszystkie zajęcia są bezpłatne! 🙂

ROK SZKOLNY 2018/2019

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

1. Gry planszowe
Zajęcia rozwijające logiczne myślenie, wyobraźnię, koncentrację, zdrową rywalizację.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży (kl. IV – VIII) – piątek, godz. 15:35 – 16:20

2. Gry i zabawy matematyczne “Matematyka na wesoło”
Gry i zabawy matematyczne to niekonwencjonalny, choć mało wykorzystywany sposób nauczania matematyki. Nawet słabsi uczniowie mogą polubić matematykę. Łączmy więc przyjemne z pożytecznym – zabawę z nauką.
Zajęcia dla dzieci (kl. I – III) – poniedziałek, godz. 14:40 – 15:25

3. „Guzik z pętelką”
Zajęcia praktyczno-techniczne dla uczniów klas młodszych. Tematyka zajęć obejmuje naukę szycia, szydełkowania, majsterkowania, papieroplastykę. Uczy ręcznego szycia prostych form.
Zajęcia dla dzieci (kl. I – III) – poniedziałek, godz. 14:45 – 15:30

4. „Mały choreograf”
Uczestnik zajęć ma możliwość poznania różnych rodzajów tańca. Jest twórcą, a nie tylko odtwórcą. Wykazuje własną kreatywność pracy w grupie. Tworzy własne układy taneczne. Praca taka pozwala dzieciom na większą pewność siebie, rozwija twórcze myślenie, uczy odpowiedzialności i integruje w grupie.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży – czwartek , godz. 13:45 – 14:30

5. Piłka siatkowa
Zajęcia doskonalące technikę i taktykę gry zespołowej. Kształtowanie wśród młodzieży umiejętności współpracy w grupie oraz znajomości przepisów gry w piłkę siatkową.
Zajęcia dla młodzieży (kl. VII-VIII) – wtorek, godz. 15.30-16.15

6. Język włoski
Zajęcia mają na celu naukę słownictwa i rozwijania umiejętności komunikacyjnych poprzez gry i zabawy. Zapoznanie uczestników z wybranymi elementami kultury włoskiej.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży – czwartek, godz. 16:00 – 16:45

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

1. Język angielski dla dorosłych
Szczególny nacisk położony jest na naukę słownictwa, rozwijanie umiejętności swobodnego mówienia oraz zapoznanie z wybranymi elementami kultury brytyjskiej.
Zajęcia odbywają się w czwartki od godz. 17:00

2. Zajęcia fitness
Zajęcia ruchowe dla dorosłych. Trening ogólnorozwojowy poprawiający sprawność, wzmacniający siłę i wytrzymałość. Dobra kondycja dla każdego.
Zajęcia odbywają się w środy od godz. 17:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SZKOŁY OTWARTEJ 😀