Zaznacz stronę

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Rok szkolny 2022/2023

 

 

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaDzień tygodniaGodzinaInformacje dodatkowe
1.Almazan Leon AngelikaPIĄTEK10:40 - 11:40co 2 tygodnie
2.Aniszewska HannaWTOREK10:35 - 11:35
3.Bieniek JustynaPONIEDZIAŁEK12:35 - 13:35
4.Brzuziewska MarzenaPIĄTEK12:00 - 13:00
5.Buszka Marta8:40 - 9:40
6.Cempa BogumiłaPONIEDZIAŁEK12:50 - 13:50
7.Ciemiński KarolCZWARTEK15:30 - 16:30
8.Czapp AnnaPIĄTEK9:45 - 10:45
9.Drzewiecka Wanda PIĄTEK9:45 - 10:45
10.Filipczyk IwonaCZWARTEK13:40 - 14:40
11.Gorajdowska KazimieraCZWARTEK12:40 - 13:40
12.Grądzka Barbara PONIEDZIAŁEK12:35 - 13:35
13.Gustafsson Ewa
14.Igielski WaldemarŚRODA12:40 - 13:40
15.Jaroń MajaCZWARTEK7:55 - 8:55
16.Jaskuła -Tuchanowska BeataPIĄTEK14:45 - 15:45
17.Juszczyk MarcelinaCZWARTEK10:45 - 11:45
18.Kacprowska AdrianaWTOREK, CZWARTEK16.00 – 17.00
19.Kalczuk-Jeziorowska JuliaPIĄTEK10:45 - 11:45
20.Kasperek AnnaŚRODA10:45 - 11:45
21.Kędziora-Tadeusiak JustynaŚRODA10:00 - 11:00
22.Krause AnnaŚRODA14:30 - 15:30
23.Kuśmierz MagdalenaWTOREK12:00 - 13:00co 2 tygodnie
23.Maciaszek AndrzejŚRODA18:00 - 19:00
24.Migga AgnieszkaPIĄTEK8:00 - 9:00
25.Milczyńska BeataPONIEDZIAŁEK8:50 - 9:50
26.Narloch HannaWTOREK9:50 - 10:50
27.Nawrocka-Jesiołowska MonikaCZWARTEK15:30 - 16:30co 2 tygodnie (1 i 3 czwartek w miesiącu)
28.Nowacka AnnaŚRODA8:50 - 9:50
29.Pilarska IzabelaCZWARTEK11:30 - 12:30
30.Pobutkiewicz KatarzynaŚRODA11:50 - 12:50
31.Ptaszyńska JoannaŚRODA13:00 - 14:00
32.Różańska NinaWTOREK11:50 - 12:50
33.Rudomino - Łyżwa AlicjaPONIEDZIAŁEK7:55 - 8:55
34.Sanchez Campo MałgorzataCZWARTEK10:45 - 11:45
35.Sienkiewicz – Syldatk AleksandraPONIEDZIAŁEK8:45 - 9:45
36.Skowronek JoannaŚRODA8:45 - 9:45
37.Skuras AndreasPIĄTEK13:45 - 14:45
38.Sobczak KatarzynaŚRODA10:00 - 11:00
39.Sobczak-Korda MałgorzataŚRODA12:30 - 13:30
40.Staniszewska MariaŚRODA14:45 - 15:45
41.Starzyńska – Klamrowska OliwiaWTOREK13:45 - 14:45
42.Strzemkowska MagdalenaPONIEDZIAŁEK8:00 - 9:00
43.Syldatk Mateusz PIĄTEK8.45 - 9.45
44.Szczurek Aldona CZWARTEK9:40 - 10:40
45.Tomaszewska MarlenaPIĄTEK9:45 - 10:45
46.Uzarewicz CelestynaŚRODA16:35 - 17:35
47.Vasyliuk OlenaPONIEDZIAŁEK11:00 - 12:00
48.Wajner – Riebandt Alicja PIĄTEK8:00 - 9:00
49.Walczyk AgnieszkaWTOREK9:50 - 10:50
50.Węgrzyn MałgorzataŚRODA16:30 - 17:30
51.Wnętowska AleksandraPONIEDZIAŁEK9:40 - 10:40
52.Wrzodak Beata ŚRODA14:30 - 15:30
53.Wysaków – Chrybojedów Barbara
54.Zajfert – Potrykus BeataWTOREK13:40 - 14:40