Zaznacz stronę

KADRA PEDAGOGICZNA
ROK SZKOLNY 2021/2022

 

DYREKCJA

Anna Jachowska
DYREKTOR
e-mail
Beata Wrzodak
WICEDYREKTOR i NAUCZYCIEL INFORMATYKI
e-mail

NAUCZYCIELE

Aleksandra Sienkiewicz-Syldatk
NAUCZYCIEL HISTORII I GEOGRAFII (TAKŻE W JĘZYKU ANGIELKSIM) ORAZ WOS
Oliwia Starzyńska-Klamrowska
NAUCZYCIEL JĘZ. POLSKIEGO i REWALIDACJA
Barbara Grądzka
NAUCZYCIEL JĘZ. POLSKIEGO
Beata Jaskuła-Tuchanowska
NAUCZYCIEL JĘZ. POLSKIEGO
Mateusz Syldatk
NAUCZYCIEL HISTORII, WOS i JĘZ. POLSKIEGO
Nina Różańska
NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO
Anna Nowacka
NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO
Małgorzata Sanchez-Campo
NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO
Magdalena Kuśmierz
NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO
Aleksandra Wnętowska
NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO
Bogumiła Cempa
NAUCZYCIEL JĘZ. NIEMIECKIEGO
Angelika Almazan Leon
NAUCZYCIEL JĘZ. HISZPAŃSKIEGO
Maria Staniszewska
NAUCZYCIEL MATEMATYKI i INFORMATYKI
Justyna Bieniek
NAUCZYCIEL MATEMATYKI
Beata Milczyńska
NAUCZYCIEL MATEMATYKI I INFORMATYKI
Waldemar Igielski
NAUCZYCIEL INFORMATYKI
Monika Nawrocka-Jesiołowska
NAUCZYCIEL CHEMII
Anna Czapp
NAUCZYCIEL PRZYRODY, BIOLOGII, TECHNIKI i WDŻwR
Beata Zajfert-Potrykus
NAUCZYCIEL PRZYRODY, GEOGRAFII I FIZYKI. DORADCA ZAWODOWY
Izabela Pilarska
NAUCZYCIEL MUZYKI i PLASTYKI
Celestyna Uzarewicz
NAUCZYCIEL WF-u
Małgorzata Węgrzyn
NAUCZYCIEL WF-u
Magdalena Węgrzyn
NAUCZYCIEL WF-u I NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Ewa Gustafsson
TRENER GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ
Agnieszka Walczyk
TRENERKA GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ
Hanna Narloch
TRENER GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ
Karol Ciemiński
TRENER PIŁKI SIATKOWEJ, NAUCZYCIEL WF-u
Anna Kasperek
NAUCZYCIEL RELIGII
Andreas Skuras
NAUCZYCIEL RELIGII
Wanda Drzewiecka
NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Alicja Rudomino-Łyżwa
NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Joanna Skowronek
NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Hanna Aniszewska
NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Aldona Szczurek
NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Julia Kalczuk-Jeziorowska
NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Olena Vasyliuk
NAUCZYCIEL W ODDZIALE PRZYGOTOWAWCZYM
Joanna Ptaszyńska
NAUCZYCIEL W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
Barbara Wysaków-Chrybojedów
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Justyna Kędziora-Tadeusiak
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Alicja Wajner-Riebandt
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Marzena Brzuziewska
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Katarzyna Sobczak
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
Agnieszka Migga
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY I BIBLIOTEKA
Marlena Tomaszewska
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY I EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA
Iwona Filipczyk
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY i REWALIDACJA
Katarzyna Pobutkiewicz
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Marcelina Juszczyk
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Marta Buszka
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Maja Jaroń
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Alicja Błajek
TYFLOPEDAGOG
ANdrzej Maciaszek
PEDAGOG SPECJALNY
Adriana Kacprowska
PEDAGOD I NAUCZYCIEL WF-u
Anna Krause
LOGOPEDA
Jolanta Szymczyk
BIBLIOTEKA (URLOP ZDROWOTNY)
Małgorzata Sobczak-Korda
BIBLIOTEKA