ŚWIETLICA SZKOLNA

Zapraszamy uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 do aktywnego spędzenia czasu w szkolnej świetlicy. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00. Razem wykonamy fajną pracę plastyczną, zagramy w grę planszową, poczytamy książkę, pośpiewamy i zagramy we wciągającą zabawę. Czekają na Was również fajne konkursy. Do zobaczenia w szkolnej świetlicy 🙂

INFORMACJE O KONKURSACH I WYDARZENIACH

WYDARZENIE

DATA WYDARZENIA

Zbiórka darów na Hospicjum Bursztynowa Przystań

Zakończenie zbiórki 31.03.2017

Świetlicowy konkurs plastyczny “Moja ulubiona postać bajkowa”

Zgłoszenia prac do 20.02.2017
Ogłoszenie wyników 24.02.2017

AKTUALNOŚCI ZE ŚWIETLICY

Współpracujemy z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI

WSPÓŁPRACUJEMY Z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI Drodzy Rodzice!Nasza Szkoła współpracuje z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI.Akademia jest bezpłatnym Programem, w którym poprzez indywidualne zajęcia Wolontariusza z Dzieckiem rozwijany jest potencjał Dziecka.Dzięki udziałowi w Akademii...

Galeria zdjęć ze Świetlicy

DOKUMENTY ŚWIETLICY

REGULAMIN ŚWIETLICY

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY

REGULAMIN ŚWIETLICY

1. W zajęciach świetlicowych mogą uczestniczyć uczniowie klas I – III, za zgodą dyrekcji również uczniowie klas IV.
  2. Do świetlicy przyjmowane są dzieci, których obydwoje rodzice pracują lub dzieci samotnych pracujących matek.
  3. Podstawą przyjęcia dziecka na zajęcia świetlicowe jest dostarczenie przez rodziców (opiekunów) wypełnionej karty zgłoszeniowej i upoważnienie osób do odbioru dziecka. Wzór karty zgłoszenia dziecka do świetlicy oraz upoważnienie stanowią załączniki do regulaminu.
  4. Fakt prośby o zastrzeżenie odbioru dziecka przez któregoś z członków rodziny, rodzice zgłaszają pisemnie nauczycielom świetlicy.
  5. Świetlica jest czynna od 7:00 do 17:00 w dniach pracy szkoły.
  6. Przybycie do świetlicy uczeń zgłasza nauczycielowi.
  7. Uczniowie mają obowiązek uczestniczenia w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli.
  8. Opuszczenie świetlicy dozwolone jest wyłącznie za zgodą nauczyciela.
  9. Podczas przerwy o godzinie 11:30 uczniowie przebywają na holu szkolnym.
  10. Uczniowie korzystający z obiadów udają się do stołówki pod opieką nauczyciela.
  11. Każdy uczestnik zajęć w świetlicy musi dbać o sprzęt znajdujący się w sali oraz utrzymanie łady i porządku.
  12. Za zawinione przez ucznia zniszczenie sprzętu odpowiedzialność finansową ponoszą rodzice (opiekunowie).
  13. Podczas pobytu w świetlicy uczniów obowiązuje obuwie zmienne na gumowej jasnej podeszwie.
  14. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za cenne przedmioty przyniesione przez dzieci w tym telefony, karty, mp3 itp.