ŚWIETLICA SZKOLNA

Zapraszamy uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 do aktywnego spędzenia czasu w szkolnej świetlicy. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00. Razem wykonamy fajną pracę plastyczną, zagramy w grę planszową, poczytamy książkę, pośpiewamy i zagramy we wciągającą zabawę. Czekają na Was również fajne konkursy. Do zobaczenia w szkolnej świetlicy 🙂

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY 2021/2022

INFORMACJE O KONKURSACH I WYDARZENIACH

WYDARZENIE

DATA WYDARZENIA

Zbiórka darów na Hospicjum Bursztynowa Przystań

Zakończenie zbiórki 31.03.2017

Świetlicowy konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”

Zgłoszenia prac do 20.02.2017
Ogłoszenie wyników 24.02.2017

AKTUALNOŚCI ZE ŚWIETLICY

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU 2023/2024

Za nami niesamowity czas wzruszeń i świętowania!
Klasa 8 pożegnała nas radosnym i pełnym humoru występem według pomysłu Pani Beaty Jaskuły – Tuchanowskiej! Chór pod przewodnictwem Pani Izabeli Pilarskiej zaśpiewał wakacyjne i sentymentalne piosenki! ???? Gimnastyczki pod kierunkiem Pań Trenerek: Pani Ewy Gustafsson, Pani Hanny Narloch i Pani Agnieszki Walczyk uświetniły całe wydarzenie swoją energią i przepięknymi występami! ????
W gronie społeczności szkoły, byłych nauczycieli i dyrektorów związanych z naszą szkołą podziękowaliśmy Pani Krystynie Przyborowskiej, która do sierpnia tego roku będzie pełniła funkcję Naczelniczki Wydziału Edukacji. W naszej szkole Pani Krystyna pełniła funkcję pedagoga, nauczyciela terapii zajęciowej oraz wicedyrektora szkoły.
Dziękujemy za lata pracy dla gdyńskiej edukacji! ❤️
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim wspaniałych i pełnych nowych przygód wakacji! ☀️

Ostatnie kółko logicznego myślenia już za nami:)

Kółko logicznego myślenia. „Łamigłówki mądrej główki” Na kółku logicznego myślenia w miesiącu czerwcu uczniowie swoją zdolność logicznego myślenia rozwijali podczas rozwiązywania takich łamigłówek jak: - Odkoduj zdania, odszukaj inne słowa związane ze szkołą i...

Galeria zdjęć ze Świetlicy

DOKUMENTY ŚWIETLICY

REGULAMIN ŚWIETLICY

1. W zajęciach świetlicowych mogą uczestniczyć uczniowie klas I – III, za zgodą dyrekcji również uczniowie klas IV.
  2. Do świetlicy przyjmowane są dzieci, których obydwoje rodzice pracują lub dzieci samotnych pracujących matek.
  3. Podstawą przyjęcia dziecka na zajęcia świetlicowe jest dostarczenie przez rodziców (opiekunów) wypełnionej karty zgłoszeniowej i upoważnienie osób do odbioru dziecka. Wzór karty zgłoszenia dziecka do świetlicy oraz upoważnienie stanowią załączniki do regulaminu.
  4. Fakt prośby o zastrzeżenie odbioru dziecka przez któregoś z członków rodziny, rodzice zgłaszają pisemnie nauczycielom świetlicy.
  5. Świetlica jest czynna od 7:00 do 17:00 w dniach pracy szkoły.
  6. Przybycie do świetlicy uczeń zgłasza nauczycielowi.
  7. Uczniowie mają obowiązek uczestniczenia w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli.
  8. Opuszczenie świetlicy dozwolone jest wyłącznie za zgodą nauczyciela.
  9. Podczas przerwy o godzinie 11:30 uczniowie przebywają na holu szkolnym.
  10. Uczniowie korzystający z obiadów udają się do stołówki pod opieką nauczyciela.
  11. Każdy uczestnik zajęć w świetlicy musi dbać o sprzęt znajdujący się w sali oraz utrzymanie łady i porządku.
  12. Za zawinione przez ucznia zniszczenie sprzętu odpowiedzialność finansową ponoszą rodzice (opiekunowie).
  13. Podczas pobytu w świetlicy uczniów obowiązuje obuwie zmienne na gumowej jasnej podeszwie.
  14. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za cenne przedmioty przyniesione przez dzieci w tym telefony, karty, mp3 itp.