Zaznacz stronę

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Bierzemy udział w wielu akcjach i projektach o zasięgu ogólnopolskim – np. „BohaterON w Twojej szkole”, Akcja „Żonkil”, „Rekord dla Niepodległej”.
Każdego roku nasi uczniowie zajmują wysokie miejsca w konkursach na szczeblu miejskim czy wojewódzkim.
Bierzemy udział w konkursach organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, które pozwalają naszym uczniom osiągać profity na egzaminie ósmoklasisty oraz w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych.
Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnego środowiska i naszego miasta.
Tradycją naszej szkoły stały się już corocznie organizowane konkursy: matematyczny konkurs dla klas 4 czy konkurs integracyjny „Razem w zdrowiu i przyjaźni”. Jesteśmy również gospodarzami rejonowego etapu metropolitarnego konkursu biblijnego.
Nasi uczniowie zdobywają też uznanie i nagrody, jak Stypendium Miasta Gdynia – w roku szkolnym 2018/2019 otrzymała je uczennica klasy 8c, Aleksandra Czatrowska, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W KONKURSACH, ZAWODACH I TURNIEJACH

 

ROK SZKOLNY 2019/2020
ROK SZKOLNY 2018/2019

Uczennica kl. 8c Aleksandra Czatrowska i uczeń klasy 8a Marek Hebanowski zakwalifikowali się do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

Do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii zakwalifikował się uczeń klasy 8b Michał Szczepkowski.

Uczennice Alicja Janosik z kl. 8a i Aleksandra Czatrowska z kl. 8c zakwalifikowały się do II etapu – rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

Uczeń klasy 6b Tymoteusz Zawadzki zajął V miejsce w konkursie miejskim „Jeden z dziesięciu”.

W konkursie czytelniczym dla uczniów klas trzecich ze znajomości lektury A. Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn” zwycięzcami zostali:
– I m. – Lena Gałańdziuk kl. 3a
– II m. – Bartosz Huliński i Maryla Kummer kl. 3a
– III m. – Hanna Stępień kl. 3a

W międzyszkolnym konkursie ekologicznym „EKOBIŻUTERIA” dla uczniów klas I – III laureatką została Wiktoria Labudda z kl. 2a.

W międzyszkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna Choinka” laureatami zostali:
– I miejsce – Wiktoria Labudda z kl. 2a
– II miejsce – Maja Sułkowska z kl. 2a

Reprezentacja szkoły w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w Mistrzostwach Rejonu ŚRÓDMIEŚCIE zajęła II miejsce.

W Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie dziewcząt klas IV reprezentacja szkoły zajęła II miejsce.

W Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie chłopców klas IV reprezentacja szkoły zajęła IV miejsce.

Uczeń klasy 8B – Michał Szczepkowski zakwalifikował się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Do Wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego zakwalifikowały się: Aleksandra Czatrowska z kl. 8c i Alicja Janosik z kl. 8a.

Uczeń klasy 8B – Michał Szczepkowski uzyskał tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Aleksandra Czatrowska (klasa 8C) i Alicja Janosik (klasa 8A) uzyskały tytuł FINALISTEK Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

Uczeń klasy 3A, Bartosz Huliński, otrzymał wyróżnienie w tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego.

Uczennica klasy 8C, Aleksandra Czatrowska, odebrała nagrodę od Prezydenta Miasta Gdynia, za najlepszy wynik egzaminu ósmoklasisty w szkole.

Uczennica klasy 4C, Zuzanna Zawadzka, zdobyła I miejsce na szczeblu miejskim ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej, w kategorii wiekowej 10-13 lat.

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

Do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki zakwalifikowali się:
– Marek Hebanowski kl. 7a
– Aleksandra Czatrowska kl. 7c

Do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego zakwalifikowali się:
– Aleksandra Czatrowska kl. 7c
– Alicja Janosik kl. 7a
– Amelia Grzonka kl. 7a
– Nadia Pomierska kl. 7a

Do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV zakwalifikowali się:
– Katarzyna Pawlak z kl. 4b
– Dawid Stankiewicz z kl. 4b
– Jan Drzazgowski z kl. 4c

Aleksandra Czatrowska – uczennica kl. 7c została „Laureatem” Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
Reprezentacja uczniów naszej szkoły składzie:
– Martyna Jaroń kl. 7c
– Anh Furman kl. 7c
– Szymon Ubrych kl. 7c
zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Gdyni.

Reprezentacja uczniów klas VII zajęła I miejsce w III edycji Pomorskich Meczów Matematycznych.
Aleksandra Czatrowska – uczennica kl. 7c została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2017/2018
Uczennica kl. 7c Aleksandra Czatrowska zakwalifikowała się do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego. (GALERIA)

W Szkolnym Konkursie Piosenki dziecięcej dla klas 0 – 3, który odbył się 21 marca 2018 r. zostały nagrodzone klasy:
– I miejsce – klasa 3A
– II miejsce – klasa 3C
– III miejsce – klasa 1C
– Wyróżnienia otrzymali: klasa 3B i oddział przedszkolny 0A

W konkursie miejskim „Zapraszamy ptaki do Gdyni” – na wykonanie budek lęgowych i karmników dla ptaków uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody i wyróżnienia:
– Natalia ŚWIETLIKOWSKA z kl. 6a – nagroda za karmnik
– Daria PASTWA z kl. 4b – nagroda za karmnik
– Krystian KUCABA z kl. 6a – wyróżnienie za budkę lęgową
– Kacper PAWELEC z kl. 6a – wyróżnienie za budkę lęgową
– Jakub JABŁOŃSKI z kl. 6a – wyróżnienie za karmnik
– Alicja TUTKOWSKA z kl. 5b – wyróżnienie za karmnik

W Konkursie Biblijnym (zobacz ZDJĘCIA) organizowanym przez Akcję Katolicką Archidiecezji Gdańskiej – w kategorii pracy plastycznej:
– II miejsce zajął – Konrad Szymendera z kl. 2A
– Wyróżnienie otrzymała – Lena Walka z gr. 0A
– Nagrodę o. Proboszcza kościoła pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Piotra Rybaka w Gdyni – otrzymała Natasza Oleksów z kl. 1C

W IX Pomorskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję…” uczennica klasy 6A Ines Kopacz zajęła II miejsce.

W dniu 20.04.2018 r. odbył się w naszej szkole III międzyszkolny turniej promujący zdrowy styl życia – „Razem w zdrowiu i przyjaźni” z udziałem reprezentacji 4 szkół. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe puchary a uczniowie drobne upominki.

Urszula Fengler z kl. 5a – zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „MUSZELKA”.

Reprezentacja uczniów klasy 1A zajęła I miejsce w półfinale miejskiego konkursu „Policyjna Foczka” i zakwalifikowała się do rozgrywek finałowych.

Reprezentacja uczniów klasy 1A zajęła IV miejsce w finale miejskim turnieju „Policyjna Foczka” i otrzymała wspaniałą nagrodę w postaci drukarkokopiarki.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Dawid Stankiewicz z kl. 3c zajął IV miejsce w XIX Otwartym Szachowym Turnieju Siedmiu Gmin w kat. Rocznik 2008.

Katarzyna Pawlak z kl. 3c zajęła II m. w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Barwy Jesieni”.

Daria Pastwa z kl. 3c zajęła II m. w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Album z wakacji”.

Nikodem Ploc z kl. 3c zajął III m. w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Album z wakacji”.

Aleksandra Czatrowska z kl. 6c i Monika Rumpca z kl. 6b wygrały etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego i zakwalifikowały się do II etapu rejonowego.

Marek Hebanowski z kl. 6d wygrał etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki i zakwalifikował się do II etapu rejonowego.

Alicja Janosik z kl. 6d wygrała etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego i zakwalifikowała się do II etapu rejonowego.

Mateusz Pawłowski z kl. 4a otrzymał dyplom za udział w konkursie „BIAŁY RYCERZYK” – został najbardziej kulturalnym uczniem w szkole.

Aleksandra Czatrowska z kl. 6c została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego.

Marek Hebanowski z kl. 6d został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Legenda o Rybce Gdynce”
I m. – zajął Nikodem Ploc z kl. 3c
III m. – zajął Igor Marcinowski z kl. 3c

Hanna Grygiel z kl. 3c zdobyła I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „GDYNIA W TRÓJWYMIARZE”.

Drużyna dziewcząt kl. 6 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Śródmieście w Mini Piłce Siatkowej.

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV najwyższe wyniki wśród uczniów naszej szkoły uzyskali:
– 22/25 p. – Urszula Fengler z kl. 4a
– 18/25 p. – Bruno Lesiński z kl. 4a
– 16/25 p. – Aleksander Chrzanowski z kl. 4b
– 15/25 p. – Aleksandra Lubińska z kl. 4a

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”
A. W kategorii “TEST”:
– bardzo dobry wynik uzyskała – Aleksandra Czartowska z kl. 6c
– wyróżnienia otrzymali: Martyna Jaroń, Iga Marszałek, Sara Beń, Maria Jando, Jonatan Wójcik, Aleksandra Kosmalska
B. W kategorii “praca indywidualna – ALBUM”:
– bardzo dobry wynik uzyskał – Kacper Łobocki z kl. 5a
– wyróżnienia otrzymała – Julia Curzytek z kl. 5b

Jonatan Wójcik z kl. 6d – zakwalifikował się do finału Miejskiego Konkursu Wiedzy o Gdyni.
W konkursie miejskim „Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców” w kategorii klas „0”:
– III miejsce – zajęła Hanna Nowak z oddziału przedszkolnego 0A
– wyróżnienie – otrzymał Dawid Stachurski z oddziału przedszkolnego 0A

Do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego “MUSZELKA 2017” zakwalifikowali się:
– Patrycja Ponka z kl. 4a
– Natalia Świetlikowska z kl. 5a
– Maksymilian Kubiak z kl. 5a
– Julia Skowronek z kl. 6b
– Sara Beń z kl. 6d
– Aleksandra Czatrowska z kl. 6c

Uczennica Zosia Sławińska z kl. 5a zdobyła wyróżnienie w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINI GDYNIA OPEN 2017 w kategorii SOLIŚCI I DUETY

W szkolnym konkursie Piosenki Dziecięcej „Witamy Wiosnę” (w dniu 21.03.17 r.) zostały nagrodzone klasy:
– I m. – klasa 2c
– II m. – klasa 3c
– III m. – klasa 3d
Wyróżnienia otrzymały klasa 2d i grupa przedszkolna 0B

W konkursie miejskim „Gdynia malowana kwiatami” 2017 wyróżnienia zdobyły dwie uczennice: Hanna Grygiel z kl. 3c i Jagoda Majchrowska z kl. 2a

Uczeń klasy 6d Marek Hebanowski zajął III miejsce w IV Międzyszkolnych Mistrzostwach SUDOKU.

W konkursie miejskim „Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców” w kat. klas „0”
– III m. – zajęła Hanna Nowak z gr. 0A
– Wyróżnienie – otrzymał Dawid Stachurski z gr. 0A

Jonatan Wójcik – uczeń klasy 6d – zajął IV miejsce w finale Miejskiego Konkursu Wiedzy o Gdyni „GDYNIA, MOJE MIASTO – OKNO NA ŚWIAT”.

W VIII Pomorskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję…”
– I m. – zajęła Ines Kopacz z kl. 5a
– II m. – zajął Baltazar Górzny z kl. 2a
– III m. – zajęła Nadia Dobies z kl. 2a

W miejskim konkursie „Pokonać Smoga” wyróżnienie otrzymał Maksymilian Kubiak z kl. 5a

Aleksandra Czartowska z kl. 6c uzyskała tytuł FINALISTY w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Reprezentacja uczniów klas 6 w składzie: Nikola Ciok, Amelia Grzonka, Marta Szymiczek, Marek Hebanowski zajęła III miejsce w III Międzyszkolnych Mistrzostwach w Grach Logicznych

Reprezentacja uczniów klasy 1A zajęła II miejsce w rozgrywkach rejonowych w turnieju „Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa”.

Uczeń klasy 2A Baltazar Górzny został finalistą wojewódzkiego konkursu fotograficznego “Biało-Czerwona – flaga Rzeczypospolitej Polskiej w obiektywie.”

W szkolnym konkursie „The voice of SP 21”, który odbył się w Dniu Dziecka 01.06.2017r.:
I m. – zajęła Zosia Sławińska z kl. 5b
II m. – zajęła Magda Mejer z kl. 4a
III m. – zajął Jakub Ploc z kl. 6c

Dawid Stankiewicz z kl. 3c zajął III miejsce w XVIII Otwartym Szachowym Turnieju o „Puchar Stolema” w kat. “Turniej C, chłopcy”.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Uczniowie Dawid Grajewski z kl. 6b i Łucja Orlicka z kl. 5b zakwalifikowali się do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego;
(j. polski 10.02.2016r. – etap wojewódzki)

Uczeń Dawid Grajewski z kl. 6b zakwalifikował się do II etapu – rejonowego – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki; (11.02.16 r. – etap wojewódzki).
Uczeń zakwalifikował się do etapu III WOJEWÓDZKIEGO

Reprezentacja uczniów klas 6 zajęła I miejsce w Pomorskim Meczu Matematycznym (konkurs na szczeblu miejskim)

Reprezentacja dziewcząt z klas 6 zajęła I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Śródmieście w MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT (czwórki siatkarskie).

Reprezentacja dziewcząt z klas 6 zajęła II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Gdyni w MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT (czwórki siatkarskie)

Konkurs Biblijny – do etapu miejskiego zakwalifikowali się:
– Łucja Orlicka
– Anna Nowosielska
– Julia Szczesiak
– Zosia Sławińska

Do II etapu Konkursu Wiedzy o Gdyni zakwalifikowali się:
– Adam Olik-Gajewski (kl. 5d)
– Igor Wolanin (kl. 4a)
– Dawid Grajewski (kl. 6b)
II etap odbędzie się w dn. 5.02.2016r.

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Dzieci lubią zimę – bałwanki śnieżynki”:
– I m. zajęła Hanna Grygiel z kl. 2c
– II m. zajął Igor Marcinowski z kl. 2c
– III m. zajęła Katarzyna Pawlak z kl. 2c

Klasa 3b została laureatem Miejskiego Konkursu Literacko–Plastycznego w ramach programu Gdynia na Fali. Wyróżnienia otrzymały klasy: 1b, 3a, 2c

W międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocne pisanki 2016” organizowanym przez gminę Kosakowo:
– I miejsce zajął Igor Rogal z kl. 4a
– II miejsca zajęli: Hanna Grygiel z kl. 2c, Maria Bunikowska z kl. 4a, Nikodem Ploc z kl. 2c.
– WYRÓŻNIENIA otrzymali: Jenifer Bochnio, Maciej Pietrzak i Maja Nowacka-Przymenska

Uczeń klasy 2c Dawid Stankiewicz zajął II miejsce w XII Mistrzostwach Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich

Uczeń klasy 2c Dawid Stankiewicz zajął VI miejsce w XVIII Otwartym Szachowym Turnieju Kopernikowskim Kartuzy 2016

Uczeń klasy 2c Dawid Stankiewicz zajął XI miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO do lat 8 w SZACHACH

Reprezentacja uczniów w składzie: Łucja Orlicka, Adam Olik-Gajewski, Marek Hebanowski zajęła III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „MATEMATYKA Z PRZYRODĄ” – etap rejonowy

Uczeń kl. 4a Igor Wolanin godnie reprezentował szkołę w Miejskim Konkursie Wiedzy o Gdyni – „Gdynia, moja mała ojczyzna”

Uczennica Maja Głuchowska z kl. 2c zajęła V miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO DO LAT 8 W SZACHACH

Uczniowie klasy 6b Bartosz Rozentreter i Jonatan Wójcik zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla Szkół Podstawowych „KRONIKI ARCHEO”

Uczeń klasy 6b Dawid Grajewski otrzymał tytuł „FINALISTY” Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego

W Pomorskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję…”:
– I miejsce zajęła Oliwia Zając z klasy 3b
– II miejsce zajęła Martyna Ślezińska z klasy 6a
– Wyróżnienia otrzymały: Jennifer Gochnio z klasy 4a, Ines Kopacz z klasy 4a oraz Daria Pastwa z klasy 2c

Drużyna chłopców z klas 5 i 6 w składzie:
– Adrian Łyszkiewicz, Maksymilian Czaja, Jakub Sochacki, Krystian Ciećwierz,
– Dawid Żurawski, Paweł Wołczyński, Kacper Niesiołowski
zajęła I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Śródmieście w Mini Piłce Nożnej Chłopców.

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „MUSZELKA”:
– I miejsce zajął Dawid Grajewski z kl. 6b
– II miejsce zajął Aleksander Bakuła z kl. 6b

Uczennica kl. 2c Daria Pastwa zdobyła WYRÓŻNIENIE w VII Pomorskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję…”

Uczennica kl. 2c Alicja Czatrowska otrzymała WYRÓŻNIENIE w Plastycznym Konkursie Biblijnym „Ewangelia wg św. Łukasza”

Szkoła zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłkę Nożną Chłopców

Laureatami konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”, którego organizatorem była KM Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, zostali:
– Natalia Adamiuk z kl. 2c
– Miłosz Orlicki z kl. 3a
– Mateusz Pawłowski z kl. 3a

W szkolnym turnieju dla klas 5 „SPORT – TAK, NAŁOGI – NIE!”
KLASY: 5A, 5B, 5C, 5D zajęły równorzędne I miejsce.

W dniu 6 czerwca 2016 r. odbył się egzamin na Kartę Rowerową dla uczniów klas 4, którzy zaliczyli część teoretyczną. Do egzaminu przystąpiło 35 uczniów i tylu zdało egzamin praktyczny z jazdy na rowerze, który prowadzili funkcjonariusze KM Policji w Gdyni z Wydziału Ruchu Drogowego.
Gratulujemy posiadaczom KARTY ROWEROWEJ!

W międzyświetlicowym konkursie plastycznym „ZWIERZĘTA ŚWIATA” w kategorii wiekowej 6–8 lat:
– I m. zajęła Hanna Grygiel z kl. 2c
– III m. zajęła Oliwia Zając z kl. 3b

W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moje zdrowe śniadanie” wyróżnienie otrzymali:
– Zuzanna Balcerowicz z kl. 1b
– Jagoda Majchrowska z kl. 1a
– Martyna Selonke z kl. 2c

W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX” wynik BARDZO DOBRY uzyskała Maia Sarmiento z kl. 6d

ROK SZKOLNY 2014/2015

Reprezentacja szkoły – uczniowie klasy 5b: Piotr Leo, Aleksander Bakuła i Dawid Grajewski zajęli III miejsce w Wojewódzkim Konkursie “Matematyka z Przyrodą” (etap wojewódzki).

Mateusz Littwin z kl.6a zajął 2 miejsce, Krzysztof Skocki z kl.6a zajął 3 miejsce w XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.

Julia Bieniek z kl.5c oraz Piotr Bazylko z kl.6b otrzymali wyróżnienie w XII Gdyńskim Konkursie Przyrodniczym dla szkół podstawowych “Przyroda województwa pomorskiego”.

Kai Sarmiento z kl. 3b otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych “Świetlik”.

Aleksander Bakuła z kl.5b zajął 1 miejsce, Adam Olik-Gajewski z kl.4d zajął 2 miejsce oraz wyróżnienia otrzymali: Julia Czatrowska z kl.4c, Filip Grodzicki z kl.6b, Maksymilin Kubiak z kl.3b i Szymon Dyakowski z kl.3a w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym “Pokonaj Smoga” zorganizowanym przez Gminę Miasta Gdyni, Centrum Nauki Eksperyment oraz Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.

Reprezentacja szkoły zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie – “Matematyka z Przyrodą” – etap rejonowy

Mikołaj Drapała z klasy 6B zdobył główną nagrodę w XVII edycji konkursu “Zapraszamy ptaki do Gdyni”

Oliwia Łakomy z klasy 1D zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym – “MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Wiktoria Wysocka z klasy 6C otrzymała wyróżnienie za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Międzyszkolnych Konkursach Wiedzy o Gdyni

Julia Curzytek z klasy 3b otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym – “MY ZNAD BAŁTYKU”

Maja Głuchowska z klasy 1C zajęła II miejsce w XI Mistrzostwach Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich

Daria Pastwa z klasy 1C i Ines Kopacz z klasy 3A zajęły II miejsce w VI Pomorskim Konkursie Poetyckim – “Niektórzy lubią poezję …”

ROK SZKOLNY 2013/2014

JULIA GRAJEWSKA uczennica kl. 6b została laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. SERDECZNE GRATULACJE !!!

Julia Grajewska i Jan Krężel zjęli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Intredyscyplinarnym “ZAGADKUS” zorganizowanym w SP nr 26 w Gdyni

Wyróżnienie dla Liwii Maćkow z kl. 6a w XI Gdyńskim Konkursie Przyrodniczym “Rośliny i zwierzęta Pomorza”

Drużyna w składzie: Nikola Wojnarowska z kl. 6a, Klaudia Górska z kl. 6b, Edgar Pawłowski z kl. 6b zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju “Przyroda z ochroną środowiska” dla uczniów kl. 6

Emilia Rożynek z kl. 6b została wyróżniona za grę aktorską w Gdyńskim Przeglądzie Jasełek

Basia Cernavale z kl. 2b zajęła II miejsce w miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez KM PSP – “80 lat Zawodowej Straży Pożarnej w Gdyni”

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX wyróżnienia zdobyli: Patrycja Szuca z kl. 6a, Zosia Gałkiewicz z kl. 6a i Julia Grajewska z kl. 6b

W Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Historycznej o Gdyni – “Gdynia miasto, które mnie urzekło” Edgar Pawłowski z kl. 6b zajął I miejsce a Wiktoria Wysocka II miejsce

W V Pomorskim Konkursie Poetyckim – “Niektórzy lubią poezję…” II miejsce zajęła Martyna Ślezińska a III miejsce Ines Kopacz

Dawid Grajewski z kl. 4b zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów kl.4

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “KANGUR” wyróżnienia zdobyli: Dawid Grajewski z kl. 4b, Piotr Leo z kl. 4b, Martyna Ślezińska z kl. 4a, Maja Miska z kl. 4a i Nikola Wojnarowska z kl. 6a

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w Mistrzostwach Rejonu “ŚRÓDMIEŚCIE” w minisiatkówce dziewcząt, także II miejsce zajęła drużyna chłopców

W Mistrzostwach Rejonu “ŚRÓDMIEŚCIE” w unihokeju drużyna chłopców zajęła II miejsce

Szkoła zdobyła III miejsce w rozgrywkach NORDEA TREFL BASKET CAP

Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego “Nasze Domowe zwierzątko”

klasy I: I miejsce – Grzegorz Pyszczuk kl. 1b, II miejsce – Michał Surała kl. 1a, wyróżnienia: Michał Szczypior i Antonina Aleksiak z kl. 1b.

klasy II: III miejsce – Luiza Lewandowska i Jakub Janczewski z kl. 2c, wyróżnienia: Marta Daschke i Magdalena Białek z kl. 2a.

klasy III: III miejsce – Natalia Puszczewicz z kl. 3c, wyróżnienia: Maria Jando i Alicja Janosik z kl. 3d oraz Mikołaj Korzeniewski i Nikola Raksimowicz z kl. 3c.

klasy IV: wyróżnienie – Matylda Korzeniewska z kl. 4d.

klasy V: wyróżnienia – Wiktoria Zielińska z kl. 5b i Alicja Aleksa z kl. 5a

klasy 6: I miejsce – Liwia Maćkow z kl. 6a, II miejsce – Natalia Kacperska z kl. 6a

Nagrody specjalne: Konrad Skorupski z kl. 2c i Maria Wanatowicz z kl. 3c. GRATULUJEMY !

ROK SZKOLNY 2012/2013

Uczeń kl. 6c Adam Milewski został finalistą Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego – etap rejonowy, Gratulujemy!

Uczennica kl. 5c Julia Grajewska otrzymała Stypendium Miasta Gdyni na rok szkolny 2012/2013 za osiągnięcia muzyczne i edukacyjne.

Laureatami Unijnego Konkursu Plastycznego na temat walorów ekologicznych regionu, w którym żyjesz zostali:

I miejsce – Oliwia Kobiałka z kl. 2c

II miejsce – Bruno Freund z kl. 6c

III miejsce – Agata Gustek z kl. 5a

Laureatami konkursu fotograficznego “KRAJOBRAZY POMORZA” zostali

w kategorii wiekowej kl. 1 – 3:

I miejsce – Julia Bieniek z kl. 3c

II miejsce – Wiktoria Jaworska z kl. 3c

III miejsce – Natalia Świetlikowska z kl. 1a

w kategorii wiekowej kl. 4 – 6

I miejsce – Olga Leśniewicz z kl. 5c

II miejsce – Agata Gustek z kl. 5a i Julia Mathea z kl. 5c

III miejsce – Angelika Rowińska z kl. 5a i Konrad Jasiewicz z kl. 5a

W Szkolnym Konkursie Genealogicznym dla uczniów kl. 4 laureatami zostali:

I miejsce – Jaśmina Formela i Amelia Strzyżewska kl. 4d

II miejsce – Alex Kornacki i Maciej Miłkowski kl. 4a

III miejsce – Kacper Soja i Łukasz Tessmer kl. 4c

ROK SZKOLNY 2011/2012

Uczennica klasy 6b – Ania Subczyńska uzyskała tytuł LAUREATA interdyscyplinarnego konkursu kuratoryjnego “Języka polskiego z historią”. GRATULUJEMY!!!

Uczeń kl. 2c Paweł Koźlarski zdobył nagrodę specjalną Ministerstwa Obrony Narodowej w konkursie plastycznym “Droga do morza”.

Zwycięzcami VII edycji MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW WIEDZY O GDYNI pod hasłem “Gdynia – miasto, które mnie urzekło” zostali:

– w kategorii “Pokażę Ci moje miasto” – konkurs oratorski w j. polskim – III miejsce zajęła EMANUELA OLSZEWSKA,

– w kategorii “Ptaki, drobne zwierzaki i rośliny wybrzeża Bałtyku” – konkurs przyrodniczy – II miejsce zajął ADAM WIATR,

– w kategorii “Magia mojego miasta” – konkurs historyczny – I miejsce zajął OLGIERD KĘDZIA,

– w kategorii “Marynarka Wojenna wczoraj i dziś” – krzyżówka tematyczna – III miejsce zajęła ANGELIKA ROWIŃSKA,

– w kategorii “Marynarka Wojenna” – album – II miejsce zajęła LIWIA LEWANDOWSKA,

– w kategorii “Spacer ulicami Gdyni” – gra planszowa – II miejsce zajął MAKSYMILIAN SIENKIEWICZ,

– w kategorii “Okręty Marynarki Wojennej” – konkurs plastyczny – wyróżnienie otrzymała JULIANNA RUTZ.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Reprezentacja uczniów kl. 1d zajęła II miejsce w XI Przeglądzie Piosenki Popularnej POP CIS w kategorii wiekowej klas I – III.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym “20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą tak nas malują” organizowanym przez KM Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni otrzymali:

– Olivia Kobiałka z kl. 1c

– Stanisław Biernat z kl. 4c

– Kinga Gawlińska z kl. 4c

– Konrad Loroch z kl. 6c.

Drużyna chłopców – uczniów klas 6 – zdobyła III miejsce w Gdyni w Mistrzostwach Gdyni w Minisiatkówce Chłopców. GRATULUJEMY!

W XIV edycji konkursu miejskiego “Zapraszamy ptaki do Gdyni” nagrody główne otrzymali: Jan Krężel, Konrad Jasiewicz, Maksymilian Kreft, wyróżnione zostały: Julianna Rutz i Agnieszka Chudzińska.

Uczeń klasy trzeciej Mikołaj Drapała zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas trzecich.

Michał Soja uczeń kl. 6c zajął III miejsce w Konkursie Matematycznym “MUSZELKA” klas szóstych w roku szkolnym 2011/2012 organizowanym przez Sopocki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Uczeń kl. 4b Edgar Pawłowski został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.

Na etapie miejskim Konkursu Biblijnego Oliwia Kobiałka uczennica kl. 1c zajęła III miejsce w konkursie plastycznym.

Iga Szkudlarek z kl. 1c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim – Morze nasze morze “Chrońmy Bałtyk”.

W konkursie rejonowym Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego reprezentanci naszej szkoły zajęli II miejsce.

W międzyszkolnym konkursie interdyscyplinarnym “ZAGADKUS” reprezentacja szkoły w składzie: Zuzanna Adamiuk, Anna Subczyńska, Agata Staszak zajęła II miejsce.

ROK SZKOLNY 2010/2011

Uczniowie klasy 6b – Jan Sławiński i Zuzanna Perlicka zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego “Język Polski z Historią”.

Uczniowie Jaś Sławiński z kl. 6b i Anna Subczyńska z kl. 5b zostali LAUREATAMI I stopnia z wyróżnieniem w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MATEMATYKA PLUS – OXFORD 14 edycja, w swoich kategoriach wiekowych.

Nasza szkoła zajęła III miejsce w konkursie rejonowym “MATEMATYKA Z PRZYRODĄ”.

W XIII edycji konkursu miejskiego “ZAPRASZAMY PTAKI DO GDYNI” nasza szkoła zajęła III miejsce, zdobywając nagrodę rzeczową o wartości 500 zł.

W Półfinale Wojewódzkim mini piłki siatkowej dziewcząt nasze reprezentantki zajęły III miejsce. Gratulujemy!

Uczniowie – Anna Subczyńska z kl. 5b i Jan Sławiński z kl. 6b zostali laureatami Międzynarodowego Konkursu Matematycznego – Test Matematyka Plus – Oxford.

Uczennica Emanuela Olszewska z kl. 4a zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Multimedialne Życzenia Świąteczno-Noworoczne.

ROK SZKOLNY 2009/2010

W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM “Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy” nasza szkoła:

w kategorii NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA zajęła II miejsce,

w kategorii NAJLEPSZY UCZEŃ-ZBIERACZ I miejsce zajęła Zosia Zych z kl. 3c, III miejsce Adrian Bulczak z kl. 4c, a IV miejsce Katarzyna Bastuba z kl. 6b. GRATULUJEMY!

Nasza uczennica Agata Staszak została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu “ODKRYJ ŚWIAT Z NATIONAL GEOGRAPHIC” i w nagrodę otrzymała bezpłatny kurs języka angielskiego.

Uczeń kl. 6b Michał Labuda zajął I miejsce w piątej edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Gdyni w kategorii konkursu historycznego “Nasza flota choć nieduża…”

W kategorii konkursu historycznego “Oni umiłowali Gdynię” I miejsce zajęli Michał Labuda i Jakub Kasperski z kl. 6b.

W kategorii album o MW Gdyni – “Będziem Ciebie wiernie strzec…” III miejsce zajął Bartosz Penkalla z kl. 6b.

Reprezentacja Chłopców kl. 6 zajęła I miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej.

Reprezentacja dziewcząt kl. 6 zjęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej.

Reprezentacja szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Tenisie Stołowym Chłopców.

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Szachach.

Uczennice Paulina Rojek i Magdalena Nadolska zjęły I miejsce w II Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki POP “YOU CAN SING” 2010.

Uczennica Paula Gołuńska otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie “Marzenie Matyldy” w kategorii multimedialnej – prezentacja pt. “Bohaterowie książki MARZENIE MATYLDY”.

Uczniowie klasy 5c zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Hogwardzkim Konkursie Matematyczno – Sportowym.

Uczennica Diana Bhatt zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Tańca Kwakowo 2010 r.

Reprezentacja uczennic klas 3 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie.

Nasza Szkoła została uhonorowana dyplomem przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ “Animals” za dary przekazane bezdomnym i porzuconym zwierzętom w schronisku “Ciapkowo” w Gdyni.

ROK SZKOLNY 2008/2009

Reprezentacja uczniów klas I zajęła III miejsce w międzyszkolnym turnieju “POlicyjna foczka uczy zasad bezpieczeństwa”

W konkursie miejskim “Oni umiłowali Gdynię” III miejsce zajęli Agata Kunat i Radosław Rybarczyk

W konkursie miejskim “Gdynia jakiej nie znamy” I miejsce zajęli Michał Labuda i Mikołaj Wojciechowski

W Gdyńskim Biegu Europejskim na dystansie 0,7 km szkół podstawowych Marcin Ćwikliński zajął III miejsce

Uczeń klasy 5b Michał Labuda zajął II miejsce w IX edycji konkursu wiedzy o mieście “Gdynia – nasza mała ojczyzna”

Reprezentacja dziewcząt klas 3 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w “Dwa ognie usportowione”

Uczennica kl. 3c – Paula Gołuńska otrzymała nominację do XXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej w kategorii klas I – III

Zajęcie przez reprezentację uczniów klas piątych II miejsca w Rejonowym Konkursie “Matematyka z Przyrodą”

Zajęcie I miejsca przez Olgierda Kędzię z kl. 3c w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Gdyni dla uczniów klas trzecich

Zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Języka Polskiego z Historią Radosława Rybarczyka ucznia klasy 6a

Zakwalifikowanie się do II etapu (rejonowego) Konkursu Interdyscyplinarnego “Matematyka z Przyrodą” uczniów:
– Kamili Boluk – Sobolewskiej z kl. VIc
– Agaty Szymuli z kl. VIa
– Kacpra Osiki z kl. Vc

Zakwalifikowanie się do II etapu (rejonowego) Konkursu Interdyscyplinarnego “Języka polskiego z historią” uczniów:
– Jakuba Goca z kl. VIb
– Agaty Kunat z kl. VIa
– Radka Rybarczyka z kl. VIa

Zajęcie II Miejsca w I Gdyńskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii duety przez:
– Paulinę Rojek i Patrycję Pokrzywnicką

Wyróżnienie za udział w II Miejskim Konkursie Piosenki i Poezji Patriotycznej w kategorii poezja dla:
– Patrycji Pokrzywnickiej i Pauliny Rojek

Zajęcie przez szkołę II miejsca w grze edukacyjnej “Historia zapisana w zabytkach Gdyni” zorganizowanej przez Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Gdyni

ROK SZKOLNY 2007/2008

Hubert Pawłowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego – język polski z historią

Malwina de Ciantis – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie “Książka, którą chciałbyś przeczytać”

Monika Pobłocka – III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym “Bezpieczna energia …”

Paula Gołuńska – I miejsce w eliminacjach rejonowych XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

Kacper Osika – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV

Jan Sławiński – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem oraz Znajomości Reguł Ortograficznych i gramatycznych Języka Polskiego

Paula Gołuńska – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej

Rafał Woźniak i Hubert Pawłowski – I miejsce w konkursie miejskim “Gdynia jakiej nie znamy”

Ewa Romaniuk i Michał Labuda – II miejsce w konkursie miejskim “Gdynia jakiej nie znamy”

Michał Labuda – III miejsce w konkursie miejskim “Krzyżówka o Gdyni”

III miejsce zespołowo – w konkursie miejskim “Spacerkiem po Gdyni z matematyką”

II miejsce uczniowie klas I – w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy i Sprawności “Policyjna foczka uczy zasad bezpieczeństwa”

NASZE SUKCESY w Wojewódzkim Konkursie “Zbieramy – Oszczędzamy Lasy”
rok szkolny 2006/2007:
I KATEGORIA NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA (ilość zebranej makulatury)

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia

II KATEGORIA NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA
(waga makulatury przeliczona na ilość uczniów biorących udział w konkursie)

III miejsce
Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia – 167,95 kg/1 uczeń

III KATEGORIA NAJLEPSZY UCZEŃ – ZBIERACZ

I miejsce Paweł Georgiew SP 21 Gdynia 7650 kg
III miejsce Alicja Bastuba SP 21 Gdynia 4160 kg

ROK SZKOLNY 2006/2007

Wojciech Labuda – laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
“Asy humanistyczne” – język polski z historią

Wojciech Labuda – laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
“Matematyka z przyrodą”

Aleksandra Kozakiewicz – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
“Asy humanistyczne” – język polski z historią

Aleksandra Kozakiewicz – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
“Matematyka z przyrodą”

I miejsce w Finale VII Edycji Miejskiego Konkursu –
“Gdynia nasz mała Ojczyzna” – Wojciech Labuda

Wojciech Labuda – laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu
“Wyspa zagadek 2006/2007”

II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Europie
drużyna w składzie: Wojciech Labuda, Anna Nagórka, Martyna Szweda, Alicja Zuba

I miejsce w Miejskim Konkursie – “Zasłużeni dla regionu”
zespół w składzie: Marlena Adamczyk, Marta Debis, Dagmara Wendt

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV –
Konstancja Olszewska

Laureaci: Adam Machon i Kamila Wendt Miejskiego Konkursu Ekologicznego-“Zapraszamy ptaki do Gdyni 2007”

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym – “Gdynia miasto tradycyjnie nowoczesne” – Aleksandra Frąckiewicz

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych – dla Agnieszki Miśkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX 2007”. Wynik dobry uzyskali:
Marlena Adamczyk, Wojciech Labuda

Osiągnięcia sportowe

IV miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce

V miejsce w Halowych Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce /I edycja/ – bieg na 50m dziewcząt – Klaudia Kałan

I miejsce w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Gdyni na dystansie 1000m stylem zmiennym – Aleksandra Janssen

I miejsce w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowowych w Gdyni na dystansie 50m stylem klasycznym – Aleksandra Janssen

V miejsce w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Gdyni w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w Regatach Konstytucyjnych w klasie OPTIMIST UKS zajął – Maciej Gugała

Wojciech Labuda – stypendysta Prezydenta Miasta Gdyni w roku szkolnym 2007/2008.
Absolwent naszej szkoły.

Grzegorz Bławat – stypendysta Prezydenta Miasta Gdyni w roku szkolnym 2006/2007.
Absolwent naszej szkoły.

Osiągnięcia uczniów w konkursach – rok szkolny 2005/2006

I Konkursy kuratoryjne

Konkurs matematyczny “Asy matematyczne”
Finaliści: Grzegorz Bławat 6c, Aleksander Kumala 6d

II Konkursy ogólnopolskie

VI Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu “Wyspa zagadek 2005/2006”
Laureat: Maciej Radzikowski 6c

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury
Laureatka: Agnieszka Miśkiewicz 5d
wyróżnienie: Karolina Jankowska 5a, Aleksandra Janssen 5d, Oliwia PIekoś 6b, Pola Gugała 6d, Aleksandra Zabrocka 6e

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego MULTITEST 2005/2006
wyróżnienie: Katarzyna Wróbel 5d, Wojciech Labuda 5b

III Konkursy wojewódzkie

VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Europie
I miejsce drużyna w składzie: Grzegorz Bławat 6c, Maciej Radzikowski 6c, Maciek Kuklewicz 6c, Maciej Serzysko 6c

Wojewódzki konkurs “Zbieramy – Oszczędzamy Lasy”
I miejsce w kategorii najlepsza placówka oświatowa
trzy pierwsze miejsca w kategorii najlepszy uczeń
I m. Dominika Ziemann
II m. Alicja Bastuba
III m. Grzegorz Bławat

Konkurs piosenki kaszubskiej “Kaszebscze Spiewe”
Etap miejski – III miejsce Jerzy Leo 1c

IV Konkursy miejskie

WYNIKI KONKURSU “ZBIERAMY – OSZCZĘDZAMY LASY”
I KATEGORIA – NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA
I miejsce zdobyła nasza szkoła, która zebrała w roku szkolnym 2005/2006 ponad 80 ton makulatury.
III KATEGORIA – NAJLEPSZY OPIEKUN
I miejsce zdobyła p. Mariola Wolska
NAJLEPSI ZBIERACZE
I miejsce Dominika Ziemann (4b) – 3500 kg
II miejsce Alicja Bastuba (4a) – 3300 kg
III miejsce Grzegorz Bławaj (absolwent) – 3000 kg

VI Konkurs Wiedzy o Gdyni “Gdynia – nasza mala Ojczyzna”
I m. Wojciech Labuda 5b

Konkurs “Zapraszamy ptaki do Gdyni – 2006”
Laureaci: Karolina Jaroszewska 6c, Kinga Jaroszewska 4d, Maciej Gugała 4d

V Konkursy międzyszkolne

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski “Jestem z Gdyni”
I m. Pola Gugała 6d

Konkurs związany z obchodami 80. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich
“Krzyzówka o Gdyni”
I m. Tomasz Bławat 4b
II m. Piotr Pobłocki 6a

Konkurs Wiedzy o Gdyni
I m. Dagmara Wendt i Wojciech Labuda 5b

Konkurs Wiedzy o Gdyni o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
II m. Dagmara Wendt i Wojciech Labuda 5b

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski “Gdynia moje 80 – letnie miasto”
I m. Iga Kowalczyk 3b, Ewa Romaniuk 3b, Marta Olesińska Oa
II m. Dawid Lewandrowski 0b

IV Międzyszkolny Konkurs “Zasłużeni dla regionu”
I miejsce zespół w składzie: Marlena Adamczyk, Marta Debis, Dagmara Wendt 5b

X Międzyszkolny Konkurs “Baśnie, legendy, poezja i kultura Kaszub”
II m. Marta Skowrońska 5b

Międzyszkolny Konkurs “W kręgu zaklętej Stegny”
I m. Pola Gugała 6d

Międzyszkolny Konkurs Poetycki “Zielone Strofy”
III m. Marta Dulis 4a

III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny “Euklides 2006”
I miejsce drużyna: Aleksander Kumala 6d, Grzegorz Bławat 6c, Agata Buller 6c, Maciej Zawłocki 6d

Konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych “Straż graniczna widziana moimi oczami”
wyróżnienie: Michał Melzer, Marcin Ćwikliński, Dorota Rogenbuk 0b

VI Konkursy sportowe

Mistrzostwa Polski Młodzików w Pływaniu w Płetwach kategoria D i E
I m. Aleksanda Kabelis 6d

I Otwarte Mistrzostwa w Gdyni Szkół Podstawowych w Pływaniu
Czołowe lokaty: Aleksandra Jansen 5d

XXXIV Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowych Chłopców
I m. etap rejonowy i II m. etap miejski Adam Karłowicz i Karol Wojciechowski 6a

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Żeglarstwie
II m. Klaudia Kuczys 4d