Zaznacz stronę

TERMINY INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI

Rok szkolny 2019/2020

 

 


Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela
Dzień tygodniaGodzina
1.Almazan Leon AngelikaPIĄTEK12.50 - 13.50
2.Aniszewska HannaŚRODA9.40 - 10.40
3.Bieniek JustynaCZWARTEK12.50 - 13.50
4.Brzuziewska MarzenaPIĄTEK10.00 – 11.00
5.Buszka MartaCZWARTEK8.50 - 9.50
6.Czapp AnnaPONIEDZIAŁEK10.45 - 11.45
7.Cempa BogumiłaPONIEDZIAŁEK13.45 - 14.45
8.Ciemiński Karolk.cieminski@sp21gdynia.pl
9.Drzewiecka Wanda PONIEDZIAŁEK9.40 – 10.40
10.Filipczyk IwonaCZWARTEK11.35 - 12.35
11.Grądzka Barbara ŚRODA8.50 - 9.50
12.Gustafsson Ewae.gustafsson@sp21gdynia.pl
13.Igielski WaldemarŚRODA11.55 - 12.55
14.Jaroń Majam.jaron@sp21gdynia.pl
15.Jaskuła -Tuchanowska BeataPIĄTEK11.35 - 12.35
16.Juszczyk MarcelinaWTOREK12.40 - 13.40
17.Kacprowska AdrianaWTOREK, CZWARTEK15.00 – 17.00
18.Kalczuk-Jeziorowska JuliaWTOREK11.30 - 12.30
19.Kasperek AnnaPIĄTEK 9.50 - 10.50
20.Koc AnnaCZWARTEK13.20 - 14.20
21.Krause AnnaCZWARTEK11.30 - 12.30
22.Kuśmierz MagdalenaŚRODA12.00 - 13.00
23.Mieszczańska BogumiłaPONIEDZIAŁEK8.00 - 9.00
24.Migga AgnieszkaPONIEDZIAŁEK 10.30 - 11.30
25.Milczyńska BeataWTOREK10.45 - 11.45
26.Muchowska MałgorzataCZWARTEK10.45 - 11.45
27.Narloch HannaWTOREK9.45 - 10.45
28.Nawrocka-Jesiołowska MonikaCZWARTEK11.35 – 12.35
29.Nowacka AnnaWTOREK9.40 - 10.40
30.Mikołajczyk TomaszCZWARTEK13.00 - 14.00
31.Pilarska IzabelaPONIEDZIAŁEK9.50 - 10.50
32.Pobutkiewicz KatarzynaPONIEDZIAŁEK10.45 - 11.45
33.Różańska NinaWTOREK13.40 - 14.40
34.Rudomino - Łyżwa AlicjaCZWARTEK9.45 - 10.45
35.Sienkiewicz – Syldatk AleksandraPIĄTEK10.45 - 11.45
36.Skowronek JoannaPONIEDZIAŁEK9.45 - 10.45
37.Skuras AndreasCZWARTEK9.45 - 10.45
38.Sobczak KatarzynaWTOREK10.30 – 11.30
39.Staniszewska MariaPONIEDZIAŁEK8.45 - 9.45
40.Starzyńska – Klamrowska OliwiaPONIEDZIAŁEK9.40 - 10.40
41.Syldatk Mateusz ŚRODA8.45 - 9.45
42.Szczurek Aldona PIĄTEK10.45 - 11.45
43.Szymczyk Jolanta WTOREK8.00 - 9.00
44.Tomaszewska MalinaPONIEDZIAŁEK11.50 - 12.50
45.Tomaszewska MarlenaCZWARTEK10.00 - 11.00
46.Uzarewicz CelestynaPONIEDZIAŁEK15.40 - 16.40
47.Wajner – Riebandt Alicja ŚRODA9.00 - 10.00
48.Węgrzyn MałgorzataPONIEDZIAŁEK14.35 - 15.35
49.Wnętowska AleksandraCZWARTEK9.50 - 10.50
50.Wrzodak Beata ŚRODA15.00 – 16.00
51.Wysaków – Chrybojedów Barbara b.wysakow@sp21gdynia.pl
52.Zajfert – Potrykus BeataWTOREK8.50 - 9.50