Zaznacz stronę

Bierzemy udział w filmie o wolontariacie! 🙂

W dniu dzisiejszym do szkoły przyjechała profesjonalna ekipa filmowa CARITAS Archidiecezji Gdańskiej. ??
 
Klasa 3a miała okazję wziąć udział w nagraniu filmu o różnych formach wolontariatu prezentując niesamowitą akcję „Zrób kanapkę na dokładkę”, która odbywa się w ramach Szkolnego Koła Caritas działającego przy naszej szkole . ? Dzieci robiły kanapki, stworzyły plakat akcji oraz przedstawiciel klasy wypowiedział się na temat akcji, w której bierze udział cała społeczność naszej szkoły. ❤ Kanapki zostały przekazane osobom w kryzysie bezdomności w ramach inicjatywy Zupa Niepokalanej. ? Efekty naszej dzisiejszej pracy będziemy mogli podziwiać już niedługo w formie krótkiego filmu. ?
 
Dziękujemy Pani Alicji Rudomino, wychowawcy klasy oraz uczniom klasy 3a za niesamowite zaangażowanie i poświęcony czas. ?