Zaznacz stronę

Film promujący wolontariat z udziałem naszych uczniów!

Jesteśmy niezwykle dumni! ❤ Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kręceniu filmu o szkolnym wolontariacie prezentując jedną ze szkolnych akcji charytatywnych. Zaprezentowali akcję “Zrób kanapkę na dokładkę”, która jest niezwykła! 😃 Dlaczego? Bo robiąc z naszej perspektywy niewiele sprawiamy, że świat staje się piękniejszy. 😍 W czasie trwania roku szkolnego, w każdy wtorek robimy jedną kanapkę więcej. 🥪🥪 A one trafiają do “Zupy Niepokalanej”, dla osób w kryzysie bezdomności. 🌻

Poza filmikiem z udziałem uczniów z naszej szkoły na kanale Caritas Archidiecezji Gdańskiej będzie można obejrzeć jeszcze cztery krótkie filmiki, które przedstawiają różne formy wolontariatu.
 
A najlepsze jest w tym to, że działamy wspólnie, RAZEM. ❤ Jako społeczność. Jak rodzina. Inspirujemy się i motywujemy się nawzajem, żeby pamiętać, żeby “być dla”. I to jest WOW! Moc empatii. 🥰
 
Serdeczne podziękowania dla ekipy filmowej – szczególnie dla Pani Justyny Knaak i reż. Andrzeja Święch! Piękna robota! 😊 Dziękujemy też dzieciom z klasy 3a, którzy długie godziny z cierpliwością współpracowali z kamerzystą oraz Pani Alicji Rudomino za zaangażowanie i pomoc przy produkcji filmu! 😍
 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku! 
Link: https://youtu.be/mJBQxT3exzk