FOTOKONKURS DLA KLAS 0 – VIII

„PSTRYKNIJ SZKOŁĘ”

Ogłaszamy fotokonkurs na najciekawsze, najładniejsze, po prostu naj, naj… zdjęcie ukazujące naszą szkołę.

Główną nagrodą w konkursie będzie publikacja zdjęcia na nowej stronie internetowej szkoły – na dużym banerze na stronie głównej. Organizatorzy przewidują również dyplomy i drobne nagrody rzeczowe za pierwsze trzy miejsca.

REGULAMIN KONKURSU:

TERMIN PRZESYŁANIA PRAC:
Od 25 marca do 31 maja 2019r.

SPOSÓB WYKONANIA:
Zdjęcia należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: fotokonkurs@sp21gdynia.pl

W e-mailu proszę podać:
– imię nazwisko ucznia,
– klasę,
– ilość zdjęć dołączonych w załączniku.

Uczestnicy konkursu proszeni są o wypełnienie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych, którą należy pobrać w Bibliotece Szkolnej lub Świetlicy.

OCENA PRAC:
Do oceny prac będą brane pod uwagę:
– pomysł i ciekawe ujęcie,
– dobre oświetlenie zdjęcia,
– ostrość zdjęcia.

Temat jest dowolny, może to być sam budynek szkoły, przedstawiony w ciekawych ujęciach z zewnątrz lub wewnątrz bądź sceny z życia społeczności szkolnej uczniów.