Zaznacz stronę

Z przyjemnością informujemy, że nasze uczennice zostały lauretkami międzyświetlicowego konkursu plastycznego „Gdynia-lato sprzed 100 lat” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową
nr 39 w Gdyni. Jesteśmy z Was dumni:)
III miejsce- Zlata Dunets 2b
Wyróżnienia Matylda Czaja 2b