Zaznacz stronę

HISTORYCZNY MOMENT! – „Zrób kanapkę na dokładkę”

Kochani,
 
2 lutego 2021 to pierwszy wtorek, kiedy dzieci, nauczyciele, pracownicy szkoły wsparli akcję „Zrób kanapkę na dokładkę”! ?
 
Mam nadzieję, że to będzie już taka tradycja, gdzie będziemy się budzić rano i zastanawiać jaki dzisiaj dzień tygodnia, bo wtorek na stałe zapisze się w naszej pamięci jako dzień, kiedy robimy jedną kanapkę więcej! ?
 
Bardzo dziękuję też Pani Tereni, kochanym wychowawcom, uczniom, rodzicom, wszystkim którzy się zaangażowali i będą angażowali w tę akcję za Wasze serce! ❤️ To, co widać na zdjęciu to Wasza, uczniów, rodziców, pracowników szkoły zasługa. O godz. 16:30 kanapki trafiły do osób w kryzysie bezdomności w ramach „Zupy Niepokalanej”.
 
Do udziału w akcji jesteśmy zachęceni w każdy wtorek, gdyż „Zupa Niepokalanej”, co wtorek spotyka się z osobami w kryzysie bezdomności!

Aktualności

AKTUALNOŚCINAGŁÓWEK – SZKOLNE KOŁO CARITAS

SZKOLNE KOŁO CARITAS


Caritas

Fanpage na FacebookuProgramy

PROGRAMYNagłówek – Rada Rodziców

RADA RODZICÓW


Rada Rodziców