Zaznacz stronę

Konkurs wokalny „Śpiewać każdy może!”

Dnia 3 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbył się konkurs wokalny dla kl. I-III Śpiewać każdy może”.   W konkursie wzięło udział 11 wokalistów. Uczniowie zgodnie z regulaminem śpiewali polskie piosenki z podkładem muzycznym.  

Jury w składzie: dyr. Anna Jachowska, I Pilarska, A. Migga i K. Pobutkiewicz przy wyborze laureatów brało pod uwagę dobór piosenki, dykcję i ogólne wrażenie artystyczne. Komisja przyznała następujące miejsca uczestnikom: 

I  miejsce   Dominika Kuczyńska  z klasy II a i Maria Lejczak z III b 

II  miejsce  Agata Litwin I a i Adam Rusztyn z klasy I b 

III miejsce  Iga Fengler z II a i Hanna Gajos  z klasy III b 

Wyróżniono Patrycję Klimaj z I a 

Link do videorelacji: https://youtu.be/zD0oi-ZgIPQ

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy!!!