Zaznacz stronę

W październiku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs dla klas IV – VIII, polegający na napisaniu recenzji ulubionej książki. Zwyciężczynią została Wiktoria Sokołowska z klasy 5A, wyróżnienie, zaś zdobyła Emilia Zmarzlik z klasy 7C.

Klasy młodsze wzięły natomiast udział w akcji „Bilet powrotny do biblioteki”. Inicjatywa polegała na przeczytaniu 10 książek z różnych kategorii min. o sporcie, magii, zwierzętach itp., następnie trzeba było odpowiedzieć na pytania dotyczące przeczytanej książki, dzięki czemu, uzyskiwało się podpis na bilecie. Chętnych do wzięcia udziału w zabawie było wielu, jednak wytrwałością i zaangażowaniem do końca wykazała się tylko jedna osoba. Basia Błajek z klasy 3A przeczytała książki ze wszystkich kategorii i została zwyciężczynią konkursu.

W listopadzie natomiast w naszej bibliotece odbywał się konkurs na najładniejsze, najciekawsze zdjęcie czytającego dziecka z misiem. Konkurs dotyczył uczniów  klas I – III. Wpłynęły cztery zdjęcia, które nagrodziliśmy następująco : I miejsce : Oliwia Dmowska kl.2A oraz Jan Skonieczny kl.3B, II miejsce : Lena Rutkiewicz kl. 1A oraz Kajetan Kamiński kl. 1A.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcą i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach!