Zaznacz stronę

Nasza szkoła wyróżniona statuetką SAMARYTANIN ROKU 2022!

Jako szkoła otrzymaliśmy niesamowite wyróżnienie statuetkę „SAMARYTANINA ROKU 2022”! ❤️❤️❤️
 
Jest to zauważenie i docenienie działań, które jako szkoła podejmujemy będąc dla osób w kryzysie bezdomności, niepełnosprawnych, chorych, samotnych i wszystkich tych, którzy tego wsparcia i pomocy potrzebują.
 
Dziękujemy całej społeczności szkoły – uczniom i uczennicom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym oraz osobom spoza naszej szkoły, którzy na co dzień współpracują z nami w ramach wolontariatu robiąc dobre rzeczy! ❤️
 
Naszym pragnieniem jest, to żeby nasi uczniowie i my sami byli bardziej uważni na siebie nawzajem, na potrzeby innych. Żebyśmy wychodzili z naszej szkoły bardziej wrażliwi i empatyczni. To wszystko jest możliwe przez proste rzeczy: czas, uśmiech, dobre słowo. Nie trzeba wielkich rzeczy! To małe rzeczy tak naprawdę tworzą naszą codzienność! ?
 
Jesteśmy dumni i wzruszeni! Jeszcze raz dziękujemy WSZYSTKIM! To jest nasze wspólne wyróżnienie, bo #DziałamyRazem! ??

Aktualności

AKTUALNOŚCINAGŁÓWEK – SZKOLNE KOŁO CARITAS

SZKOLNE KOŁO CARITAS


Caritas

Fanpage na FacebookuProgramy

PROGRAMYNagłówek – Rada Rodziców

RADA RODZICÓW


Rada Rodziców