Zaznacz stronę

Od dobra Do dobra

Świetlica szkolna w dniach 20.11- 25.11.2023r. realizuje projekt edukacyjny pt. ,,Od dobra Do dobra”, którego patronat objął wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz. Dzieci wykonały plakaty, karty pracy, uczyły się piosenki oraz pisały wiersze o tematyce dobra i akceptacji. Na zajęciach czytelniczych analizowałyśmy opowiadania na temat ważnych wartości w naszym życiu, czyli życzliwości, dobra i akceptacji. Dzieci bawiły się kodowaniem- wyrazy związane z czynieniem dobra. Uczniowie otrzymali zadanie domowe- kartę pracy ,,OD DOBRA DO DOBRA- rodzinne wyzwanie”. Ponadto w świetlicy szkolnej rozpoczęła się w tych dniach  zbiórka całej społeczności szkolnej na rzecz Domu Samotnej Matki w Matemblewie,  by uwrażliwić dzieci na potrzeby innych osób w różnych kryzysach życiowych.