Uroczystość Pasowania na Świetlika

Dnia 27.10.2023r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste przyjęcie dzieci z klas pierwszych do społeczności świetlicowej. Dzieci miały w formie zabawy kilka zadań do wykonania. Był test znajomości regulaminu świetlicy, test zabawy z chusteczką na głowie, test sprawnościowy na holu szkoły, test znajomości zagadek, test smaku i umiejętności współpracy w grupie oraz chętne dzieci mogły metodą origami wykonać  zakładki pikachu. Na koniec był  mały poczęstunek dla naszych najmłodszych podopiecznych i innych dzieci przebywających w świetlicy szkolnej.Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic z klasy 3a- Amelii Świątek i Klary Szepietowskiej, które powitały dzieci wierszem oraz pomagały w całej uroczystości.