Zaznacz stronę

AWANS DO ĆWIERĆFINAŁÓW W POMORSKICH MECZACH MATEMATYCZNYCH

Dnia 4 lutego (wtorek) po raz kolejny – trzeci – odbył się Mecz Matematyczny w ramach V edycji konkursu Pomorskich Meczy Matematycznych. Tym razem przeciwnikami naszej szkoły byli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi.

Zacięta walka pomiędzy przedstawicielami szkół zakończyła się wynikiem 42:24 dla naszych reprezentantów, czym nasza szkoła zapewniła sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na dalszych etapach zmagań 🙂

Reprezentacja SP21 Gdynia w składzie:
Bruno Lesiński (kl. 7a), Robert Szymiczek (kl. 7b), Natalia Świetlikowska (kl. 8a), Jakub Jabłoński (kl. 8a), Michał Szczypior (kl. 7b), Maksymilian Kubiak (kl. 8a), Szymon Dyakowski (kl. 8a), Mikołaj Kukielski (kl. 7a), Miłosz Orlicki (kl. 7a) oraz Anna Nowosielska (kl. 8a)