Zaznacz stronę

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO UCZNIÓW KLAS 8

W miniony czwartek 25 czerwca, pożegnaliśmy uczniów klas 8 naszej szkoły, którzy tym samym stali się Absolwentami naszej szkoły. Ze względu na trwającą wciąż epidemię, nie odbyło się tradycyjne pożegnanie w obecności całej społeczności szkolnej – uczniowie kończyli rok szkolny na dziedzińcu szkoły.
Ósmoklasiści otrzymali świadectwa, nagrody i upominki, a osoby zaangażowane w działalność Samorządu Uczniowskiego – podziękowania i upominki od Opiekuna, pana Mateusza Syldatk.

Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy się z Wami pożegnać, ale wierzymy, że lata spędzone w naszej szkole, będziecie wspominać z uśmiechem. Życzymy Wam, abyście dostali się wymarzonych szkół i spełniali swoje marzenia.
Czekamy na Was – przychodźcie, chwalcie się swoimi sukcesami – nasza szkoła jest dla Was zawsze otwarta.