Zaznacz stronę

Przegląd Taneczny Online

11 grudnia 2020, piątek nastąpił w naszej szkole historyczny moment! W tym dniu odbyła się pierwsza szkolna impreza w formie online. Oglądaliśmy występy taneczne w ramach Przeglądu Tanecznego na platformie Teams!

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe występy uczennicom z klas 4a, 6a, 6c, 7b i 7c! Dziękujemy za wzięcie udziału w przeglądzie, w tym roku w trochę innej formie. 🙂 Podziękowania kierujemy także w stronę Pani Dyrektor Anny Jachowskiej oraz pozostałych nauczycieli: Pani Alicji Rudomno-Łyżwa oraz Pani Oliwii Starzyńskiej-Klamrowskiej, którzy zaszczycili nas swoją obecnością jako jury. Dziękujemy również Pani Alicji Wajner-Riebandt za pracę przy dyplomach, a uczennicy Ali Czatrowskiej z klasy 7c za zapowiadanie uczestników Przeglądu.

Prezentujemy wyniki Przeglądu Tanecznego Online:

I miejsce – Julia Odziomek, kl. 7c; Zuzia Sobocińska, kl. 4a
 
II miejsce – Nina Gładkowska i Jagoda Widdra, kl. 4a; Zofia Krakowska, kl. 7c
 
III miejsce – Wiktoria Faltynowska, kl. 6c; Karina Fryca, kl. 6a
 
Wyróżnienie:
Laura Kornacka, kl. 5a; Oliwia Świątek, kl. 4a; Zuzia Strońska i Daria Pastwa, kl. 7b
 

Organizatorami były Pani Celestyna Uzarewicz i Pani Anna Kasperek