Zaznacz stronę

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU 2023/2024

Za nami niesamowity czas wzruszeń i świętowania! ????????????
 
Klasa 8 pożegnała nas radosnym i pełnym humoru występem według pomysłu Pani Beaty Jaskuły – Tuchanowskiej! ???? Chór pod przewodnictwem Pani Izabeli Pilarskiej zaśpiewał wakacyjne i sentymentalne piosenki! ???? Gimnastyczki pod kierunkiem Pań Trenerek: Pani Ewy Gustafsson, Pani Hanny Narloch i Pani Agnieszki Walczyk uświetniły całe wydarzenie swoją energią i przepięknymi występami! ????
 
W gronie społeczności szkoły, byłych nauczycieli i dyrektorów związanych z naszą szkołą podziękowaliśmy Pani Krystynie Przyborowskiej, która do sierpnia tego roku będzie pełniła funkcję Naczelniczki Wydziału Edukacji. W naszej szkole Pani Krystyna pełniła funkcję pedagoga, nauczyciela terapii zajęciowej oraz wicedyrektora szkoły.
Dziękujemy za lata pracy dla gdyńskiej edukacji! ❤️
 
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim wspaniałych i pełnych nowych przygód wakacji! ☀️