Zaznacz stronę

„Warsztaty z kulturą” – poznajemy Białoruś!

W naszej szkole mamy uczniów z wschodnich krajów sąsiadujących z Polską. Aby bliżej poznać kraje, z których ci uczniowie pochodzą, we współpracy z Garitas zorganizowane zostały „Warsztaty z kulturą”.  Na pierwszym spotkaniu w ramach warsztatów gościliśmy Panią Natalię, wolontariuszkę z Białorusi. ?
Dzięki wspaniałej prezentacji i otwartości Pani Natalii mogliśmy się zapoznać z krajem  Białoruś, lepiej poznać  kulturę i tradycje oraz znaleźć wiele wspólnych z Polską elementów dotyczących języka, architektury, krajobrazów czy nawet kuchni.? Spotkanie było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, w ciekawy i atrakcyjny sposób, co było interesujące dla dzieci i młodzieży. ?
 
Serdecznie dziękujemy Pani Natalii za piękne spotkanie! <3