Zaznacz stronę

Wizyta nauczycieli z Kirgingstanu

Wczoraj gościliśmy nauczycieli z Kirgistanu w ramach współpracy z Panią Eweliną Grądzką w ramach projektu „Pod Kirgiskim niebem”. ❤️

Zapraszamy do przeczytania relacji z tej wizyty:

„Dziś odwiedziliśmy gościnne progi Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni. Na początku odwiedziliśmy Pracownię Dobra! Śpiewał dla nas chór! Wspominaliśmy Święto Niepodległości! Uczyliśmy się jak aktywnie prowadzić zajęcia z muzyki dzięki niezwykłej lekcji Pani Alicji Rudomino. Nasi nauczyciele z wypiekami na twarzy przeglądali podręczniki do fizyki! Uczyli się po angielsku jak zawiłą mamy historię i piękną przyrodę. Wzruszali się dostrzegając w różnych miejscach szkoły rozbudowane plakaty poświęcone Kirgistanowi. A na koniec zasiedliśmy przy okrągłym stole by porozmawiać z młodzieżą o edukacji w Polsce i Kirgistanie. Ta wizyta pozostanie w sercach nas wszystkich. Dużo się od siebie nauczyliśmy….przede wszystkim, że żyjemy pod wspólnym niebem!

Dziękujemy wspaniałym nauczycielom, którzy poświęcili dla nas swój czas i podarowali nam tyle ciepła ze swojego serca. Szczególnie Pani Izabeli Pilarskiej, Pani Julii Kalczuk-Jeziorowskiej, Małgorzacie Sanchez Campo, Panu Mateuszowi Syldatk oraz Pani Barbarze Grądzkiej i Pani Dyrektor Annie Jachowskiej!”