Zaznacz stronę

Wizyta w kinie i Straży Pożarnej 2A

Podczas wizyty w kinie uczniowie  2A dowiedzieli się jak powstaje film animowany. Odwiedzając Straż Pożarną dzieciaki wysłuchały opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka, dowiedziały się także, w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną i że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, ratują zwierzęta, pomagają przy powodzi. Przy okazji utrwaliły sobie numer telefonu do Straży Pożarnej – 998 i numer alarmowy – 112. Panowie Strażacy zaprezentowali uczniom całe wyposażenie wozu strażackiego i sprzęt pożarniczy.

Aktualności

AKTUALNOŚCINAGŁÓWEK – SZKOLNE KOŁO CARITAS

SZKOLNE KOŁO CARITAS


Caritas

Fanpage na FacebookuProgramy

PROGRAMYNagłówek – Rada Rodziców

RADA RODZICÓW


Rada Rodziców