Zaznacz stronę

ZDROWY TRYB ŻYCIA

Nasza szkoła od wielu lat promuje zasady zdrowego stylu życia i podejmuje liczne działania z zakresu edukacji zdrowotnej, które prowadzone są na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Edukacja zdrowotna stanowi ważny element programu nauczania i wychowania w naszej szkole.Gazetka szkolna dostarcza uczniom informacji oraz zwiększa kontrolę nad swoim zdrowiem, uświadamia i uczy jakie pozytywne nawyki mają wpływ na  jego poprawę. Wspomaga w dokonywaniu zmian w stylu życia, ukazuje jak zdrowo się odżywiać i czego unikać, by czuć się dobrze na co dzień

W okresie przedświątecznym nie zapomnieliśmy także o wspaniałych i aromatycznych przyprawach. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: dzięki ich wyjątkowemu zapachowi i niezrównanemu smakowi, przygotowują nas na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Poza tym są bardzo zdrowe:)