Zaznacz stronę

Zerówka z występem „Droga do Wolności” w Centrum Aktywności Seniora

W dniu 4 grudnia klasa 0A wystąpiła z programem artystycznym „Droga do Wolności” przed seniorami w Centrum Aktywności Seniora w Gdyni. Przedszkolaki wybrały się tam, by jeszcze raz przypomnieć sobie i starszym widzom  ważne wydarzenia w historii polskiego narodu. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami oraz chętnie włączali się do śpiewu pieśni patriotycznych. Za piękny występ dzieci zostały obdarowane słodyczami. Po prezentacji programu artystycznego dzieci także wręczyły wszystkim zgromadzonym seniorom  kartki świąteczne oraz słodkości z życzeniami wszelkiej pomyślności z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wizyta w CAS była dla przedszkolaków kolejną lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.