Zaznacz stronę

📣📣📣Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na piknik sportowo – ogrodowy 📣📣📣

📣📣📣Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na piknik sportowo – ogrodowy 📣📣📣
 
Spotkamy się na dziedzińcu szkoły w sobotę 28 maja w godzinach 10-14 tego dnia chcemy zająć się ogrodem, więc zachęcamy wszystkich do przyniesienia ze sobą roślinki – PRZYNIEŚ KWIATKA, POSADŹ I OBSERWUJ, JAK ROŚNIE! (pięknie będą wyglądać prymulki bądź bratki) będziemy również przycinać krzewy i porządkować teren wokół szkoły.
 
Dla spragnionych ruchu przygotujemy rozgrywki sportowe:
 
✅tenis stołowy – 2 stoły w głównym holu;
✅10:00-12:00 – rozgrywki siatkówki w ramach meczu charytatywnego na Pracownię Dobra (https://zrzutka.pl/pracownia-dobra-potrzebuje-dobrych-ludzi) na sali gimnastycznej: uczniowie-rodzice, uczniowie-nauczyciele, rodzice-nauczyciele;
✅10:00-12:00 – tor przeszkód dla najmłodszych na małej sali gimnastycznej;
✅11:00 – występ dzieci z klas 0-3 z okazji Dnia Mamy i Taty na holu głównym;
✅12:30 – Konkurs Rzutów samolotami zrobionymi z papieru na sali gimnastycznej;
✅12:30-13:30 – dla chętnych mecze piłki nożnej w godzinach na boisku szkolnym;
✅ specjalne konkursy przygotowane przez harcerzy.
 
🌭 Na dziedzińcu czekać będzie na wszystkich głodnych grill z kiełbaskami do kupienia będą również hot dogi, domowe ciasta oraz popcorn. Domowa lemoniada, napoje zimne oraz gorące.
 
💧 Dla naszych sportowców oraz dzielnych ogrodników oczywiście woda w gratisie.
📌 Przygotujemy również miejsce na pchli targ – wyprzedaż dóbr wszelakich Jeśli jesteś posiadaczem gier, gadżetów czy ciekawostek, które już nie bawią Cię tak, jak kiedyś, przynieś, sprzedaj i wrzuć kasę do skarbonki na wakacje!
 
📗 Biblioteka szkolna zaprasza do swojego stanowiska z tanimi książkami – cały dochód będzie przeznaczony na zakup książek w języku ukraińskim
 
Dla najmłodszych pełne radości stanowisko z bańkami mydlanymi!
 
W drużynie siła!