#2 Zainspirowani – spotkanie z Patrykiem Galewskim

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Zainspirowani”!🔥 Jest to cykl spotkań z osobami, które mają pasję!
👨‍🍳Kolejnym gościem w naszej szkole będzie Patryk Galewski – kucharz. Na podstawie jego historii został zrealizowany film pt.: „Johnny” o ks. Janie Kaczkowskim. Patryk jest związany z projektem PAKA i Fundacja im. Ks. Jana Kaczkowskiego. Na spotkaniu podzieli się swoją pasją kulinarną i tym, jak ważne jest w życiu, żeby spotkać człowieka, który zobaczy w Tobie potencjał i pomoże go rozwinąć.

📌 Spotkanie odbędzie się 16 listopada (środa) o godz. 16:30 w Pracowni Dobra.

🟢 Po wysłuchaniu historii Patryka i możliwości zadawania pytań, zapraszamy na czas relacji przy wspólnym poczęstunku.
🟢 Spotkanie skierowane jest głównie dla uczniów klas 4-8, rodziców, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych naszej szkoły.

✅ Ze względów technicznych prosimy o zapisanie się poprzez formularz internetowy do 12 listopada do godz. 20:00.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ZAINSPIROWANI GOŚĆ: SELA 2 PATRYK GALEWSKI KUCHARZ. PODSTAWIE JEGO HISTORII ZOSTAŁ ZREALIZOWANY FILM PT.: "JOHNNY" KS. JANIE KACZKOWSKIM. RUSZA DO ZAKŁADÓ“W POPRAWCZYCH OŚRODKÓW NR21WGDYNI w GDYNI WYCHOWAWCZYC PODCZAS VSPÓLNEGO GOTOWANIA GAROWANIA! OPOWIEDZIEC, OSOBY, SZEFEM KACZKOWSKIEGO. ŻYCIU MĘŻEM, TATA WE WSPOŁPRACY FUNDACJA ZAINSPIRUJ SIĘ DO ŻYCIA PASJĄ! 16 LISTOPADA (ŚRODA), GODZ. 16:30 W PRACOWNI DOBRA Projekt PAKA FUNDACJA. KACZKOWSKIEGO SPOTKANIE SKIEROWANE GŁÓWNIE DO UCZNIäW KLAS 4-8, RODZICÃW, NAUCZYCIELI, PRACOWNIKÓW NIEPEDAGOGICZNYCH NASZEJ SZKOŁY. ZAPISY DO 12.11 DO 20:00 PRZEZ FORMULARZ”