Zaznacz stronę

Projekt ze szkołą w Hiszpanii

Uczniowie klasy 4a uczęszczający na koło języka angielskiego eTwinning wzięli udział w projekcie, który stworzyli razem ze swoimi koleżankami i kolegami z Hiszpanii. Projekt polegał na wykonaniu kartki świątecznej, napisaniu życzeń po angielsku i w swoim narodowym języku. Dodatkowo uczniowie wykonali ozdobne koperty na kartki. Do kartek został dołączony list, w którym krótko została opisana nasza szkoła.

Kartki wysłane, teraz czekamy na kartki z Hiszpanii :).

W galerii znajdują się również zdjęcia dokumentujące pracę naszych koleżanek i kolegów ze szkoły w Hiszpanii!!!