Co tam w Pracowni Dobra?
#PracowniaDobra
Kochani,
z radością informujemy, że do tej pory na Pracownię Dobra w ramach zrzutki w Internecie zebraliśmy 14 322 zł!
#LudzieSąDobrzy
Jak przebiegają prace w Pracowni Dobra? 
Ściany zostały pomalowane!
Dziękujemy Panu Jackowi, Panu Przemkowi, Panu Andrzejowi i Panu Andreasowi za świetną pracę! 
Została również wymieniona podłoga!
Za tę pracę pięknie dziękujemy Panu Wiesławowi! 
W szkole są już białe drewniane skrzynki, które będą służyły jako regały, krzesła z pulpitami, jest żółty fotel (uszak) i kanapa. 
W najbliższych dniach planujemy stworzenie pięknego muralu oraz dokupienie dalszego wyposażenia! 
Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają nas we wszelki możliwy sposób (osobom ze szkoły, ale i z całej Polski):
Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za spotkanie jeszcze w czerwcu, na którym ustalaliśmy szczegóły wystroju sali! 
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to dzieło w sposób finansowy i duchowy. 

To dzięki Wam ta przestrzeń może być tworzona! 
Dziękujemy! 

#DobrzeŻeJesteś
#DziałamyRazem

Learning Apps dla uczniów
Poradnik dla rodziców
Nowoczesna edukacja
Nauczyciel może …
Budząca się szkoła
Superbelfrzy RP
Edukacja medialna
Ashoka Poland
eTwinning – Inspiracje











