Zaznacz stronę

Kółko prozdrowotne- ,,Dzień pomarańczy”.

Dnia 10.12.2024r. odbyło się nasze cotygodniowe kółko prozdrowotne, na którym celebrowaliśmy ,,Dzień pomarańczy”. Dzieci wykonały staranne plakaty, dowiedziały się o różnych ciekawostkach dotyczących pomarańczy. Ponadto analizowaliśmy wiersz pt.,, Groźna kuchnia” oraz zrobiliśmy kartę pracy typu wykreślanka- warzywa. Było smacznie, zdrowo i pachnąco:).