Gratulacje dla Oliwii G. z klasy 2A i Jana G. z klasy 3B za zdobycie I i III miejsca w międzyszkolnym konkursie plastyczno-technicznym „Bożonarodzeniowe drzewko-choinka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 39 w Gdyni. Dziękujemy i Gratulujemy:)



Learning Apps dla uczniów
Poradnik dla rodziców
Nowoczesna edukacja
Nauczyciel może …
Budząca się szkoła
Superbelfrzy RP
Edukacja medialna
Ashoka Poland
eTwinning – Inspiracje











