Co tam w Pracowni Dobra?

#PracowniaDobra

Kochani,

z radością informujemy, że do tej pory na Pracownię Dobra w ramach zrzutki w Internecie zebraliśmy 14 322 zł! ? #LudzieSąDobrzy

Jak przebiegają prace w Pracowni Dobra? ?

Ściany zostały pomalowane! ? Dziękujemy Panu Jackowi, Panu Przemkowi, Panu Andrzejowi i Panu Andreasowi za świetną pracę! ?
Została również wymieniona podłoga! ? Za tę pracę pięknie dziękujemy Panu Wiesławowi! ?

W szkole są już białe drewniane skrzynki, które będą służyły jako regały, krzesła z pulpitami, jest żółty fotel (uszak) i kanapa. ?
W najbliższych dniach planujemy stworzenie pięknego muralu oraz dokupienie dalszego wyposażenia! ?

Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają nas we wszelki możliwy sposób (osobom ze szkoły, ale i z całej Polski):

❤️ Pani Monice – za przewiezienie kanapy i fotela;
❤️ Pani Dorocie z sekretariatu za podróże do Castoramy;
❤️ Siostrze Annie z Poznania, która załatwiła transport krzeseł z pulpitami z Dolnego Śląska i Gniezna;
❤️ Panu Adamowi za wyczyszczenie tapicerek – krzeseł, fotela i kanapy.

❤️ Wszystkim za hojne i otwarte serca!

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za spotkanie jeszcze w czerwcu, na którym ustalaliśmy szczegóły wystroju sali! ❤

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to dzieło w sposób finansowy i duchowy. ?☝️
To dzięki Wam ta przestrzeń może być tworzona! ❤️

Dziękujemy! ?☀️