Zaznacz stronę

DZIĘKI TOBIE TO BYŁ NIESAMOWITY ROK! DZIĘKUJĘ!

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca! 🌻 Był to czas niesamowitego rozwoju działań i współpracy w ramach wolontariatu! 🥰 DZIĘKI CAŁEJ SPOŁECZOŚCI SZKOŁY TO BYŁ NIESAMOWITY ROK!🌷 Bo po raz kolejny otworzyliśmy swoje serca na potrzeby innych! ❤
 
Dziękujemy za współpracę:
 
Dziękuję całej społeczności naszej szkoły! 🌻🌻🌻🌻 Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły! Dziękuję Pani Teresy za czuwanie nad akcją „Zrób kanapkę na dokładkę”, a wychowawcom za motywowanie uczniów do wzięcia udziału w akcji! 🌷 Pani Monice, szefowej kuchni za pomysłowość we współpracy z Zupą Niepokalanej! 🌷 Wychowawcom świetlicy za to, że ZAWSZE mogliśmy na Was liczyć!!! ❤
 
Kocham Was i jestem pełna podziwu dla Was! ❤
Udanego wypoczynku! ☀☀☀
Z nowymi siłami ruszamy od września! 🖐️