Zaznacz stronę

DZIĘKI TOBIE TO BYŁ NIESAMOWITY ROK! DZIĘKUJĘ!

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca! ? Był to czas niesamowitego rozwoju działań i współpracy w ramach wolontariatu! ? DZIĘKI CAŁEJ SPOŁECZOŚCI SZKOŁY TO BYŁ NIESAMOWITY ROK!? Bo po raz kolejny otworzyliśmy swoje serca na potrzeby innych! ❤
 
Dziękujemy za współpracę:
 
Dziękuję całej społeczności naszej szkoły! ???? Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły! Dziękuję Pani Teresy za czuwanie nad akcją „Zrób kanapkę na dokładkę”, a wychowawcom za motywowanie uczniów do wzięcia udziału w akcji! ? Pani Monice, szefowej kuchni za pomysłowość we współpracy z Zupą Niepokalanej! ? Wychowawcom świetlicy za to, że ZAWSZE mogliśmy na Was liczyć!!! ❤
 
Kocham Was i jestem pełna podziwu dla Was! ❤
Udanego wypoczynku! ☀☀☀
Z nowymi siłami ruszamy od września! ?️
 

Aktualności

AKTUALNOŚCINAGŁÓWEK – SZKOLNE KOŁO CARITAS

SZKOLNE KOŁO CARITAS


Caritas

Fanpage na FacebookuProgramy

PROGRAMYNagłówek – Rada Rodziców

RADA RODZICÓW


Rada Rodziców