Zaznacz stronę

DZIĘKUJEMY! Zakończona zbiórka rzeczy na rzecz osób z Ukrainy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w zbiórkę rzeczy na rzecz osób z Ukrainy! ?? <3
 
Część rzeczy została przetransportowana i przekazana osobom potrzebującym, a część zostanie przekazana w najbliższy weekend. Tym samym KOŃCZYMY zbiórkę w naszej szkole!
 
‼ Aktualnie od najbliższego poniedziałku, tylko do środy będziemy zbierać tylko nowe rzeczy do wyprawek szkolnych dla dzieci z Ukrainy (plecaki, zeszyty A5 i A4, kredki, pisaki, bloki, farby, pędzle, kleje, nożyczki, gumki, teczki, pastele. Rzeczy można przynosić na portiernię.
 
Jeśli ktoś z Państwa byłby dalej zainteresowany wsparciem konkretnymi darami osób potrzebujących z Ukrainy zapraszamy do Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 maja 27/31 lub w Gdańsku, ul. Zator Przytockiego 4 (siedziba ZHRu). 🙂
 
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za okazane serce i zaangażowanie! ???