Zaznacz stronę

Kółko plastyczno techniczne z elementami ruchu:)

Dnia 12.10.2023r. jak co tydzień odbyło się nasze prozdrowotne kółko plastyczno- techniczne. Dzisiaj zajęliśmy się zagadnieniem związanym z emocjami- mówiliśmy o stresie, emocjach jakie nam towarzyszą na co dzień, dzieci utożsamiały się z danymi emocjami. Analizowaliśmy opowiadanie edukacyjne pt.,,Czas znowu być sobą- o chłopcu, który nie potrafił sobie poradzić ze złymi emocjami i w jaki sposób udało mu się odzyskać równowagę i odbudować pozytywne relacje w rodzinie”. Starsze dzieci z klasy 2a, 3b, oddziału przygotowawczego wykonały kartę pt.,,Emocje- wykreślanka” oraz ,,Portret emocji”, młodsze dzieci z klasy 1a wykonały kolorowe emotki- miały utożsamić się z daną emocją w dniu dzisiejszym. Na koniec dzieci wykonały samodzielnie gniotki antystresowe z ryżu i balonów:). Było mnóstwo sprzątania i fajnej zabawy:)