Zaznacz stronę

Kółko prozdrowotne w świetlicy szkolnej

Dnia 12.11.2024r. odbyło się cotygodniowe kółko prozdrowotne. Dzieci tym razem wysłuchały opowiadania edukacyjnego pt.,, Równowaga- nierównowaga. Następnie wykonały karty pracy oraz dowiedziały czym jest piramida zdrowia i jaki jest graficzny podział produktów do właściwego funkcjonowania organizmu.