Kółko prozdrowotne w świetlicy szkolnej
Dnia 12.11.2024r. odbyło się cotygodniowe kółko prozdrowotne. Dzieci tym razem wysłuchały opowiadania edukacyjnego pt.,, Równowaga- nierównowaga. Następnie wykonały karty pracy oraz dowiedziały czym jest piramida zdrowia i jaki jest graficzny podział produktów do właściwego funkcjonowania organizmu.

Learning Apps dla uczniów
Poradnik dla rodziców
Nowoczesna edukacja
Nauczyciel może …
Budząca się szkoła
Superbelfrzy RP
Edukacja medialna
Ashoka Poland
eTwinning – Inspiracje











