Mamy to! I miejsce w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego!
Mamy to! ![]()
![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w głosowanie w plebiscycie Dziennik Bałtycki – „Szkoła na medal”! Zajęliśmy I miejsce wśród gdyńskich szkół! ![]()
Z całego serca DZIĘKUJEMY Radzie Rodziców, wszystkim rodzicom, dziadkom, babciom i sympatykom naszej szkoły oraz oczywiście naszym kochanym uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły! ![]()

Learning Apps dla uczniów
Poradnik dla rodziców
Nowoczesna edukacja
Nauczyciel może …
Budząca się szkoła
Superbelfrzy RP
Edukacja medialna
Ashoka Poland
eTwinning – Inspiracje











