Zaznacz stronę

PODSUMOWANIE MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik – MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH okazał się w tym roku bardzo owocny. Działo się u nas sporo ciekawych rzeczy. Między innymi zakończył się remont szkolnej biblioteki. Otrzymaliśmy nowe regały, dzięki którym możemy pomieścić więcej książek dla naszych czytelników.
A mamy ich około 20 tysięcy.
W dniach od 28 – 30 X odbyły się warsztaty czytelnicze dla uczniów klas 0 – 6 prowadzone przez studio „Kamyk”. Dotyczyły one serii książek „Dunia i Mattis” dla klas 0 – III oraz „Antykwariat pod Błękitnym Lustrem” dla klas IV – VI.
W międzyczasie uczniowie klas 5A i 7B wzięli udział w warsztatach czytelniczo – informatycznych z „Fake News” w Bibliotece z Pasją w Gdyni Redłowie. Nauczyli się rozróżniać fejk newsy, a także w jaki sposób szybko wyszukać w Internecie pożądane informacje. Po zajęciach każdy miał okazję poczytać książki lub napić się gorącej czekolady. Spotkanie było bardzo ciekawe i każdy znalazł coś dla siebie.
29 października w klasach młodszych odbył się na Dzień Głośnego Czytania, przygotowany we współpracy z klasą 8A. Tego dnia starsi uczniowie czytali swoim młodszym kolegom bajki na zajęciach lekcyjnych. Poniżej zapraszamy do obejrzenia zdjęć podsumowujących wszystkie wydarzenia.

Aktualności

AKTUALNOŚCINAGŁÓWEK – SZKOLNE KOŁO CARITAS

SZKOLNE KOŁO CARITAS


Caritas

Fanpage na FacebookuProgramy

PROGRAMYNagłówek – Rada Rodziców

RADA RODZICÓW


Rada Rodziców