Zaznacz stronę

OGÓLNOPOLSKA IV PRZERWA NA CZYTANIE

W dniach od 8 – 15 maja 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji IV Przerwa na Czytanie. Na przerwach uczniowie oraz pracownicy szkoły pokazali, że czytać można wszędzie, w klasie, w świetlicy, na holu, w gabinecie pani dyrektor, a także w kuchni… Chodziło o  pokazanie obecnym i przyszłym miłośnikom książek, że czytanie jest ciekawe i przyjemne oraz o zachęcenie do sięgnięcia po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Mamy nadzieję, że udział naszych uczniów i pracowników szkoły w tej akcji, przyczyni się do rozpropagowania „mody na czytanie”!!!

Aktualności

AKTUALNOŚCINAGŁÓWEK – SZKOLNE KOŁO CARITAS

SZKOLNE KOŁO CARITAS


Caritas

Fanpage na FacebookuProgramy

PROGRAMYNagłówek – Rada Rodziców

RADA RODZICÓW


Rada Rodziców