PAGÓRKOWE STUDIO

Dnia 29 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą p. Aldoną Szczurek i p. Jolantą Szymczyk udali się do Biblioteki Śródmieście na niecodzienne warsztaty. Dzieci wzięły udział w projekcie multimedialnym Pagórkowe Studio, prowadzonym przez pana Łukasza Kosika. Na miejscu uczniowie zostali podzieleni na kilkuosobowe grupy. Każda grupa uczestniczyła w nagraniu audycji radiowej, podczas, której rozmawiano na ważne tematy społeczne i kulturalne. Mówiono między innymi o dobrych i złych bohaterach w naszym życiu. Poruszano temat historii i czego można się z niej dowiedzieć. Kolejne zagadnienie dotyczyło urodzin. W jaki sposób dzieci obchodzą swoje święto, a także czy warto uczyć się języków obcych. W międzyczasie uczniowie oczekujący na nagranie bawili się wraz z wychowawczynią w sali obok, miło spędzając czas na grze w kalambury.
       Materiały zebrane podczas spotkania w Pagórkowym Studio będą publikowane w Internecie na kanale Youtube, a także na antenie lokalnej rozgłośni radiowej Gdynia Radio.

There are no upcoming events at this time.

SZKOLNE KOŁO CARITAS

obrazek – Caritas