Zaznacz stronę

WYNIKI KONKURSU

Konkurs skierowany był do uczniów Szkoły Podstawowej Nr 21 w Gdyni. Do uczestnictwa w konkursie zaproszone zostały dzieci z klas 0 – 3. Komisja w składzie: Katarzyna Pobutkiewicz, Julia Kalczuk- Jeziorowska oraz Krzysztof Pobutkiewicz oceniła prace w następujący sposób: 
Nagroda specjalna:
Natasza Oleksów  – 3 c
Kamil  Bernasiak – 0a
I Miejsce:           
Eliza Ciepielewska –  2b 
Dawid Stachurski –  3b       
II Miejsce:                         
Jagoda Stankiewicz – 1a
Olena Bach – 2a
III Miejsce :
Marta Zielińska – 2a       

Wyróżnienia:         
Anna Juniewicz – 3b  
Zuzia Wieczorkowska – 3a      
Zosia Zima – Siedlce   
Antoni Zima – Siedlce                                      

Wyniki konkursu przekazane zostaną zdalnie za pomocą poczty internetowej oraz zamieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły i facebooku szkolnym. Po ustaniu pandemii wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
W galerii przedstawiamy prace naszych laureatów, życzymy miłego oglądania 🙂