Zaznacz stronę

TAK BYŁO! – Zakończenie roku szkolnego 2020/2021!

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,
 
kończymy kolejny rok szkolny. Kolejny, a jednak pod wieloma względami wyjątkowy i trudny.
Przez 7 miesięcy tego roku szkolnego, większość z Was musiała mierzyć się z nauczaniem zdalnym.
Wielu z Was celująco zdało egzamin z opanowania nowych technologii, programów i aplikacji oraz poruszania się w rzeczywistości wirtualnej ?
 
Jesteśmy dumni, że podołaliście wyzwaniu, jakie spadło na nas wszystkich ?
Dziękujemy Rodzicom, bez których sukces ten byłby niemożliwy – Państwa wsparcie dla dzieci było, i nadal jest, nieocenione ?
Dziś pożegnaliśmy również uczniów klas 8, naszych tegorocznych Absolwentów, którzy po raz ostatni – jako Uczniowie – przekroczyli progi naszej szkoły ?‍??‍?
 
Życzymy Wam, Drodzy Absolwenci – abyście zawsze podążali za swoimi marzeniami i nigdy się nie poddawali.
Pamiętajcie, że nasze drzwi zawsze będą dla Was otwarte ?
Drodzy Uczniowie – rozpoczyna się dla Was okres upragnionych wakacji. Naładujcie baterie i nabierzcie sił do nowych wyzwań ?
Drodzy Rodzice – ten rok był trudny i pełen wyzwań. Życzymy, aby okres wakacyjny był okazją do odpoczynku i regeneracji ☺
Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji ?☀️
 

Do zobaczenia we wrześniu ?

***

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przedstawienia „Mały Książę”, które powstało pod czujnym okiem nauczycielki języka polskiego – mgr Beaty Tuchanowskiej i nauczycielki muzyki i plastyki – mgr Izabelli Pilarskiej – https://youtu.be/OqU0kFqRYus!
Aktorami byli uczniowie z klasy 8b i 7c!

Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z zakończenia roku szkolnego 2020/2021 – https://youtu.be/MUoB-ya-9YU! Przeżyjmy to jeszcze raz!