Wyniki konkursu fotograficznego pt.,,Gdynia zimą”.
Laureatami Konkursu fotograficznego zostali:
I miejsce: Jan Zieliński oddział przedszkolny;
II miejsce: Tymoteusz Dafereras 2a;
III miejsce: Amadeusz Waleszkowski 1b;
Wyróżnienie: Jagoda Stankiewicz 3a;
Organizator konkursu serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu.

Learning Apps dla uczniów
Poradnik dla rodziców
Nowoczesna edukacja
Nauczyciel może …
Budząca się szkoła
Superbelfrzy RP
Edukacja medialna
Ashoka Poland
eTwinning – Inspiracje











