Zaznacz stronę

Z ŻYCIA ZERÓWKI

Wizyta w Fabryce Elfów

Wizyta w Fabryce Elfów

Wizyta w Fabryce Elfów Dnia 18 grudnia Zerówka wybrała się na wycieczkę autokarową do Fabryki Elfów w Gdańsku.  Podczas magicznej podróży po Wielkiej Fabryce Elfów, pod opieką elfa przewodnika, odwiedziliśmy 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekało wiele aktywności...

Pieczenie pierników

Pieczenie pierników

Świąteczne warsztaty kulinarne Wspólne pieczenie to doskonała zabawa - o tym mieli okazję przekonać się uczniowie klasy 0A podczas warsztatów kulinarnych w restauracji "Bliżej", gdzie z pomocą kucharzy piekli i ozdabiali pierniczki. Zapach pysznych pierników roznosił...

Mikołajkowe zabawy

Mikołajkowe zabawy

Mikołajki w zerówce Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy przemiły dzień, Mikołajki. Każdy kto mógł ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę. Od rana zrobiło się bardzo świątecznie. W oczekiwaniu na miłego Pana z wielkim czerwonym workiem, dzieciaki stroiły...

Świąteczne warsztaty z rodzicami

Świąteczne warsztaty z rodzicami

Fabryka bałwanków Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w klasie 0A. W dniu 5 grudnia zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla dzieci i ich rodziców. Celem warsztatów było wykonanie ozdób świątecznych na Festyn "Dar serca".  Przy dźwiękach...

Zerówka z wizytą u seniorów

Zerówka z wizytą u seniorów

Zerówka z występem "Droga do Wolności" w Centrum Aktywności Seniora W dniu 4 grudnia klasa 0A wystąpiła z programem artystycznym "Droga do Wolności" przed seniorami w Centrum Aktywności Seniora w Gdyni. Przedszkolaki wybrały się tam, by jeszcze raz przypomnieć sobie i...

Misiowe święto trwa!

Misiowe święto trwa!

Wyprawa po nagrody! Już od ponad 100 lat pluszowy miś towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu, dzieląc z nimi radości i troski. Przez ten czas stał się także ulubionym bohaterem literatury dziecięcej i śmiało wkroczył do świata bajek. Ta popularna zabawka ma nawet...

Dyniowo i wesoło

Dyniowo i wesoło

Dynie małe, dynie duże,dynie w dole, dynie w górze.Dynie z lewej, dynie z prawej,dynie kręcą się w zabawie. Dynia - ogromne, radośnie kolorowe warzywo, kojarzące się nieodmiennie z jesienią. Dynia nie tylko dostarcza wrażeń estetycznych w ogrodzie, lecz także mile...

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Obejrzyj film i zdjęcia z debiutanckiego przedstawienia dzieci z Zerówki z okazji Święta Niepodległości

Świętujemy urodziny Misia

Świętujemy urodziny Misia

Tort dla Misia Małe lub duże, miękkie i puchate, często mocno zniszczone od ciągłego przytulania!  Takie są pluszowe misie. Ma je praktycznie każde dziecko. A i dorośli chętnie wspominają dzieciństwo, biorąc do ręki pluszaka. Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na...

Misiowe przytulanki

Misiowe przytulanki

Misiowe przytulanki Zwykły brązowy czy biały ręcznik nie ma w sobie nic pięknego, ale za to ułożony na kształt misia może stać się miłą Przytulanką. 

Wizyta pszczelarza

Wizyta pszczelarza

Warsztaty pszczelarskie  Podczas warsztatów pszczelarskich dzieci poznały fascynujący świat pszczół, zdobyły wiele cennych informacji i ciekawostek. Mogły z bliska obserwować pszczoły w szklanym ulu. Miały również przyjemność zobaczyć mini strój pszczelarza oraz...

Lekcja w bibliotece szkolnej

Lekcja w bibliotece szkolnej

Lekcja biblioteczna z okazji “Dnia postaci z bajek” Baśnie i bajki cieszą się wielkim powodzeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, niezastąpionym sposobem wzbogacenia wyobraźni oraz pobudzania zainteresowania...

Warsztaty czytelnicze

Warsztaty czytelnicze

Starszaki czytają młodszym dzieciom  W interpretacji ośmioklasistek słuchaliśmy bajkę o "Nudzimisiach i przyjaciołach". Z wielkim zaciekawieniem oglądaliśmy ilustracje i śledziliśmy losy bohaterów. 

Wyjście do teatru

Wyjście do teatru

Wyjście do teatru Dnia 19 listopada 2019r. zerówka wybrała się do Sali Port Gdynia na przedstawienie teatralne pt. „Przyjaciele z Bullerbyn”. Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia   urzekli nas swoją energią i kreatywnością przy wprowadzaniu w magiczny świat...

Dzień warzyw i owoców

Dzień warzyw i owoców

Stoisko Jabłuszko W dniu 31 października w naszej szkole odbyła się coroczna prozdrowotna impreza „Dzień Warzyw i Owoców”. Akcja ta była przypomnieniem jak ważne są w codziennym żywieniu owoce i warzywa, szczególnie dla młodych, rozwijających się organizmów. Całości...

Aktywnie i wesoło

Aktywnie i wesoło

Aktywnie i wesoło Dzieci w wieku przedszkolnym mają niewyczerpane pokłady energii, dlatego też uwielbiają się gimnastykować. Ćwiczenia gimnastyczne umożliwiają przedszkolakom wszechstronny rozwój motoryczny. Na zajęciach ćwiczą ogólna sprawność, koordynację ruchową, a...

Sówki zerówki

Sówki zerówki

Sówki zerówki Korzystając z ostatnich ciepłych dni jesieni dzieci z grupy "0A" wybrały się na spacer w okolicach szkoły w poszukiwaniu kolorowych jesiennych liści. Każdy przedszkolak zbierał swój dobytek do woreczka foliowego, aby na zajęciach wykonać pracę plastyczną...

Zerówka w kinie

Zerówka w kinie

Wyjście do kina Dnia 23 października zerówka wybrała się do kina na film edukacyjny z prelekcją "Mali giganci", który przeniósł małych widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten...

Na poczcie

Na poczcie

Wyjście na pocztę Przedszkolaki coraz lepiej orientują się w otaczającym je środowisku - warunkuje to zwiedzanie miejsc naszego osiedla. W ramach zajęć tematycznych dzieci tym razem wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą...

Jesienne lampiony

Jesienne lampiony

Nasze jesienne lampiony Jesień, to czas kiedy potrzebujemy więcej ciepła i światła:) Wykonane przez dzieciaki z zerówki lampiony na pewno wprowadzą światło, ciepło i piękno do ich domów.

Nie nudzimy się jesienią!

Nie nudzimy się jesienią!

W zerówce gości jesień. Przedszkolaki wykonują jesienne pracy, tylko nie w ogrodzie, a plastyczne!

Barwy jesieni w zerówce

Barwy jesieni w zerówce

BARWY JESIENI W ZERÓWCE Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku stwarzająca mnóstwo okazji do poznawania otaczającego świata.Dlatego 9 października dzieci z grupy "0A" korzystając z pięknej, słonecznej pogody wybrały się na spacer do pobliskiego parku w poszukiwaniu...

Dzień Chłopaka w zerówce

Dzień Chłopaka w zerówce

DZIEŃ CHŁOPAKA W ZERÓWCE W dniu 30 września świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Czas upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach. Nie zabrakło także konkursów dla chłopców, gdzie musieli się wykazać manierami, wiedzą i wytrwałością. Dziewczynki złożyły...

Zdrowe odżywanie w zerówce

Zdrowe odżywanie w zerówce

ZDROWE ODŻYWANIE W ZERÓWCE Dnia 27 września dzieciaki z grupy " 0" przyniosły do szkoły różne owoce. Póki Panie kroiły owoce, dzieci określały ich kształt, kolor, wielkość oraz nazwę.  W końcu nadeszła chwila kiedy mogły zacząć nadziewać na patyczki gotowe owoce,...

Wizyta zerówki w sokarni

Wizyta zerówki w sokarni

WIZYTA ZERÓWKI W SOKARNI Dnia 18.09.2019 r. dzieci z klasy "0a" w ramach zajęć poglądowych z robienia świeżych soków wyciskanych udali się z wizytą do Sokarni  przy ul. 10 Lutego w Gdyni.Wyjście do sokarni było poprzedzone zajęciami o tematyce "Dbamy o nasze zdrowie",...